Politika

Kotlebovi hrozí za podporu chudobných rodín až 8 rokov!

Na 29. januára 2020 bolo vytýčené pojednávanie s Marianom Kotlebom pre pomoc chudobným rodinám formou symbolických šekov. Proces sledujeme online.

08:10 – Sudkyňa Sabová robí obštrukcie. Verejné súdne pojednávanie s Kotlebom je len naoko verejné.

08: 15 – Pojednávanie s Marianom Kotlebom je verejné avšak súd spravil obštrukcie a pojednávanie dal do najmenšej pojednávacej miestnosti, napriek tomu, že veľká pojednávacia miestnosť je dostupná.

08:40 – Medzi svedkami predvolanými na pojednávanie je aj novinar Peter Getting. Ďalej národní speváci o. Ďurica a Pagáč

8:48 – Sudkyňa pripomína, že raz už o tomto skutku súd rozhodoval a žalobu zamietol.

08:52 – Kotleba odmietol dohodu o vine a treste, a požiadal o odročenie pojednávania, nakoľko sa zmenila právna kvalifikácia.

08:55 – Dohodu o vine a treste odmietol aj prokurátor.

08:56 – Sudkyňa pripustila možnosť, že bude posudzovať trestný čin podľa iného paragrafu. A to pre trestný čin založenia zločineckej skupiny, kde sadzba je 4 až 8 rokov.

08:57 – Prokurátor číta obžalobu.

09:00 – Obhajca obžalovaného T. Rosina zaujíma stanovisko: obžalobu pokladajú za nedôvodnú. Viaceré dôkazy o ktoré opiera prokurátor obžalobu sú podľa neho nezákonné.

09:04 – Vzhľadom na zmenu právnej kvalifikácie Kotleba žiada opätovne o odročenie pojednávania za účelom prípravy obhajoby.

09:06 Tomáš Honz navrhol prísnejšiu klasifikáciu skutku.

09:10 – Sudkyňa si osvojuje návrh na odročenie pojednávania.

09:14 – S návrhom na odročenie súdu súhlasí aj prokurátor.

09:16 – Kotleba požiadal odročiť pojednávanie až na čas po voľbách, domnieva sa, že súd nie je politicky motivovaný a vyhovie jeho žiadosti.

09:19 – Súd odročil hlavné pojednávanie na dni 4. a 5. marca 2020 o 9:00 hod.

14 Replies to “Kotlebovi hrozí za podporu chudobných rodín až 8 rokov!

  1. Liberálni fašisti tvrdo držia líniu, všetci spolu. Ked v nedelu baba z Pezinka hovorila o tom, že za premiera alebo, ministra vnútra nevymenuje Kisku,(lebo zavažné trestné čin) vedel som, že je zle, a táto búchačka hlavy o múr nárekov to nemyslí úprimne. V pondelok som pochopil celu konštrukciu, ked 26 ročný prokurátor Honz pri otvorení pojednávania preklasifikoval tresný čin proti Marianovi Kotlebovi. Liberáli tak vytvorili poistku, v prípade volebného výťazstva LSNS. Prezidentka odmietnie poveriť Kotlebu zložením vlády, z hore uvedených dôvodov. MOSAD – KOTLEBA 1:0.

    1. Dobre ste to napisaly, liberaly spravia všetko možné aj nemožné aby LSNS nevihralo. Vedia že im nebude ustlano na ruží. Sú to ľudia ktoré vôbec ich nezaujíma ľudí ale vlastný profit. A prezidentku nekomentujem radšej. Ale postreh mate dobrý.

  2. Očividne chcú fašistickí liberáli p. Kotlebu a ĽSNS odstaviť, lebo vidia, že im „tečie do topánok“, pretože preferencie idú dole…
    Je riziko voliť drogistu a dílera v jednej osobe – Trubana, keďže nechce podstúpiť test a preukázať, že je „čistý“… Takýto ľudia budú vždy len abstinujúci ! … Takýto človek nemá čo hľadať v politike a už vonkoncom nie vo vláde !

  3. Tak toto jeden nevymyslí, ha, ha, ha … Za dobrotu na žobrotu. Kot_leby iba pomáhal ľuďom v núdzi a ako sa zdá tan niekomu sa to nepáčilo a chce Kot_lebovi zamedziť v jeho charitatívnej činnosti. Kde sú teraz mimovládky? Prečo neprotestujú, že štát nezákonne šikanuje človeka, občana, kresťana, ktorý v dobrej viere a dobrým srdcom ide pomáhať slabším? Slabším ktorí potrebujú pomôcť. Toto je to miesto, kde by sa mali mimovládky angažovať a zastať sa človeka, ktorý pomáha iným!!!

  4. Nie, absolútne s odsúdením nesúhlasím . Sú to konšpiračné teórie, ktoré ťažko dokázať. Je to výplod liberálov! Keby ho predsa odsúdili, tak to bude veľmi negatívna vizitka dnešného súdnictva. Pokiaľ nebudú súdiť Kisku, Biháriovú, Hlinu, Trubana za navádzanie k útoku na stranu ĽS NS s možnosťou ohrozenia voličov strany, ale aj rómov, tak pán Kotleba nesmie byť súdený vôbec. A rómov hore uvedení politici zvážali z okolitých osád za odmenu na účasti.Okrem toho, že číslo 1488 nie je zakázané a používa sa v dennom živote, tak o čom je vlastne tento súd???? O strachu liberálov, že nebudú môcť ďalej kradnúť, podvádzať, spolupracovať s mafiánmi a čo ich desí najviac, tak to, že budú postavení oni pred súd! Tak preto sa tento vykonštruovaný proces pripravil!!! HANBA!!! Človek, ktorý pomáha chudobným rodinám stojí pred súdom!!! Kde žijeme? Že mu takáto suma po rozrátaní peňazí vyšla, tak čo sa stalo???? NIČ !!! Viac nemal. Nehľadajte trestný čin tam, kde nie je. ON pomáha, vy páni politici kradnete!!! Nezabúdajte. Ruka spravodlivosti Božieho súdu vás dolapí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *