Za ruskú vakcínu sme mali dať rusom naše územie, píše ukrajinský minister, ktorého nahneval Matovič

Premiér Igor Matovič v rádiu Expres na otázku moderátora, čo sľúbil Rusom za to, že nám dali toľko vakcín, odpovedal, že Zakarpatskú Ukrajinu. Hneď po tom však dodal, že to myslel ako žart a nič im nesľúbil. Na slová Matoviča reagoval ukrajinský minister zahraničia Dmytro Kuleba, podľa ktorého Matovičove vyhlásenia kazia priateľské vzťahy medzi krajinami.

„Nech ich vymení za niekoľko regiónov Slovenska. Škoda, že svojimi nesprávnymi vyjadreniami slovenský premiér kazí veľmi priateľské a úprimné vzťahy medzi Ukrajinou a Slovenskom,“ napísal minister Kuleba na Twitteri.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353