Za kritiku LGBTI dostanete 6 rokov väzenia! - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Za kritiku LGBTI dostanete 6 rokov väzenia!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Od nového roka začína vo Veľkej Británii platiť zákony, ktorý má ochrániť LGBTI komunitu.

Nové pravidlá, ktoré začnú platiť od 1. januára 2020, hovoria o tom, že kritizovanie a útočenie na LGBTI komunitu budú považované za zločin z nenávisti.

Páchateľovi tak hrozí odňatie slobody na 6 mesiacov až 6 rokov. Takéto dĺžky trestov dostavajú v západných krajinách napríklad migranti za brutálne znásilnenia či útoky na nevinných ľudí.

Veľká Británia je veľkým príkladom toho, čo nastane, keď liberáli ovládnu krajinu. Malými krokmi ochránia zákonmi jednu komunitu a tí druhí, ktorí bojujú za normálne hodnoty, na ktorých bola vybudovaná silná zdravá spoločnosť, budú totalitnými praktikami perzekvovaní.

Chrániť LGBTI komunitu je však veľmi nebezpečné. Mnohé výskumy ukázali, že títo ľudia majú ťažké duševné problém a depresie. Veľa z nich nedokáže ani odpovedať, koľko pohlaví v skutočnosti existuje a niektorí si myslia, že sú mimozemšťania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *