Za Kotlebovu nálepku na aute, ho Rómovia zmlátili tak, že ho museli zašívať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Za Kotlebovu nálepku na aute, ho Rómovia zmlátili tak, že ho museli zašívať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec ĽSNS Milan Mazúrek informuje na sociálnej sieti o útoku Rómov na pána Jozefa K. a jeho brata.

Celý príspevok s videom:

JOZEFA Z POPRADU NAPADLO NIEKOĽKO DESIATOK ASOCIÁLOV A POLÍCIA HO EŠTE STÍHA ZA RASOVO MOTIVOVANÝ ÚTOK!

Včera v obci Spišský Štiavnik napadli asociálni osadníci Jozefa Királyho a jeho brata, iba preto že mal na aute nálepku s Marianom Kotlebom. Napadli ich dokonca členovia tzv. MOPS – miestnej občianskej poriadkovej služby, ktorí sú platení zo štátneho rozpočtu za dohliadanie nad verejným poriadkom.

Jozef Király je majiteľ malého pohrebníctva a tak ako už mnohokrát predtým zariaďoval so svojim bratom na cintoríne v Spišskom Štiavniku pohreb, pričom po skončení a návrate k autu ich čakala hliadka osadníkov, ktorá ich najprv slovne a neskôr aj fyzicky napadla. K útoku sa pridalo aj mnoho ďalších asociálov z osady, ktorá je hneď oproti cez cestu.

Jozef skončil v nemocnici so šiestimi stehmi na hornej pere a po príchode na policajné oddelenie v Hranovnici zistil, že trestne stíhanými sú on a jeho brat! Vraj mali s rasistickými pokrikmi napadnúť tehotnú príslušníčku menšiny…

Tieto absurdné nezmysly stačili k tomu, aby na miesto prišli vyšetrovatelia NAKA, ktorí ich vypočúvali celú noc a prvotne žiadali ich väzobné trestné stíhanie!

Policajti v Hranovnici sa tak postavili na stranu asociálov a útočníkov, pričom sa obetiam trestného činu doslova vysmievali!

Toto však nenecháme bez odozvy a už v najbližšom čase podnikneme všetky zákonné kroky na to, aby sa veci dali do poriadku. Aj v Spišskom Štiavniku, aj na polícii v Hranovnici.

Jozef Király je jedným z mnohých, ktorí svojou tvrdou prácou živia neprispôsobivých obyvateľov aj v Spišskom Štiavniku a práve z jeho daní je platená hliadka, ktorá ho napadla! Rovnako tak si platí aj policajtov v Hranovnici, ktorí však stoja za asociálmi a nie za slušnými ľuďmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *