Z udavača vlasový špecialista? Benčík sliedi už aj v ženských skupinách, kde sa riešia vlasy - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Z udavača vlasový špecialista? Benčík sliedi už aj v ženských skupinách, kde sa riešia vlasy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ružomberskému penzistovi Jánovi Levoslavovi Benčíkovi, známemu internetovému stalkerovi, zrejme došla fantázia a najnovšie hľadá senzácie aj tam, kde vôbec nie sú.

Penzista je známy svojou aktivitou na facebookovej stránke „Prečo ľuďom hrabe“. Je verejným tajomstvom, že práve na tejto stránke sa dôchodca Levoslav Benčík ako jeden z adminov skrýva za podpis Akela alebo Legolas.

Tentoraz bol dôchodca aktívny pod menom Akela. Nepozdával sa mu inzerát, v ktorom inzerujúci vykupoval slovanské panenské vlasy. Ktovie aká zvrátená rasistická konšpiračná teória sa zrodila v hlave starého pána pri požiadavke, že vlasy musia byť slovanské a ešte aj panenské.

Viaceré diskutérky sa mu snažili vysvetliť, že „slovanské vlasy“ je pomenovanie bežne zaužívané v kaderníckom svete. „Vlasy pochádzajúce od Češiek, Sloveniek, Ukrajiniek, Poliek, Rusiek a panenské nie preto, že by ich pôvodné majiteľky mali byť panny, ale znamená to, že nikdy nemali byť vystavené farbe na vlasy, alebo trvalej, alebo naopak, ak boli kučeravé, tak nejakým keratinovym kuram,“ komentuje Benčíkov status istá dáma.

V Amerike majú na slovanské vlasy výraz európske. Áno, pán konšpirátor Benčík aj napriek tomu, že v Európe je veľká časť ázijskej aj čiernej rasy, každý kaderník pod tým chápe pojem pevné rovné tenšie vlasy.

Faktom je, že slovanské vlasy sú svojou štruktúrou jedny z najpevnejších a sú dosť žiadané na celosvetovom trhu, rovnako aj ruské vlasy sú vhodné na parochne či príčesky.

Napríklad ázijské vlasy sú príliš hrubé. Zvykne sa s nimi aj ilegálne obchodovať a to spôsobom, že sa kúpia ázijské vlasy a potom sa namáčajú v rôznych chemikáliách, ktoré menia ich štruktúru, stávajú sa tenšími a predajú sa za takú cenu ako slovanské. Slovanské sa líšia širšou škálou odtieňov: od svetlej blond až po tmavú hnedo čiernu. Tieto vlasy sa už ďalej nemusia farbiť na rozdiel od indických, ktoré sú väčšinou len tmavé a keď sa aj odfarbia a povedzme nafarbia nazad na blond, tak sa starostlivosťou o extenzie z nich farba vymýva. V neposlednom rade slovanské ženy vlasy predávajú totálne pod cenu. Následne ich šikovný podnikateľ predáva za 5 až 10 násobok nákupnej ceny.

Toľko k Benčíkovmu hľadaniu senzácie tam, kde jej prítomnosť totálne absentuje. Najnovšie sa preto tešíme na konšpiráciu v podaní Levoslava Benčíka: „Prečo je manikúra francúzska, keď nechty majú aj Američania, Číňania a iné národnosti?“

https://magazin1.sk/livia-vo-svojom-novom-videu-vyskolila-bencika-a-zomri-video/

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *