Politika

Z tohto sa už Truban nedostane! Ešte tvrdšie video, kde hovorí o drogách!

Na internete sa objavilo ďalšie video neoliberála Michala Trubana, ktorý opäť rozpráva pred študentmi o drogách, hovorí aké sú super a dokonca z vrecka vytiahne marihuanu.

„Ja som hľadal, či neexistuje už nejaký taký spôsob hackovania, ktorý náš mozog ohlupuje a zároveň je účinný a či sa z neho nedá poučiť. A vďaka mojej dlhodobej práci a skúsenostiam, som na to prišiel. Existuje. Áno, sú to drogy.“ poučuje Truban študentov.

A dodáva: “Je to napríklad marihuana”, pričom z vrecka vytiahol nejaký sáčok, zrejme so spomínanou marihuanou.

Truban ďalej pokračoval: ” Je to kokaín, LSD”, – to tu nemám pre istotu.”

Následne sa o drogách vyjadril v pozitívnom zmysle: ” Tieto drogy sú úplne super softvéry, ktoré nám hackujú,  ohlupujú náš mozog.”

Neskôr sa Truban  priznal, že sa namotáva na rôzne látky: “Prvý, prvá dávka. To je to najdôležitejšie čo urobiť. Čo to znamená, čo si myslíte, že prečo ja, ja som strašne namotávačský typ na kopec všelijakých látok.”

Truban ďalej poučoval študentov ako brať drogy: “To je základný princíp dať si tú prvú dávku. Neni to len v tom množstve, čo si dáte, ale aj v tom, ako to urobíte. “

“To čo chcem povedať, je princíp prvej dávky aplikovať aj na toto opakovane. Zo začiatku, nie len to, že ja som si tú prvú dávku dal len tak jemne, ale keď nepatrím k tým piatim percentám, k tým nadrteným ľuďom, tak aj tie ďalšie dávky veľmi, veľmi pozvoľna, pomalučky, úpne easy, dávam si to, kedy sa mi chce. Postupne sa ponáram do tej drogy, netlačím na pílu.” povedal Truban.

7 Replies to “Z tohto sa už Truban nedostane! Ešte tvrdšie video, kde hovorí o drogách!

 1. Tento propagátor a užívateľ drog nemá čo hľadať v politike !!!
  1./ Priame ohrozovanie mravnej výchovy mládeže.
  2./ Nepriame navádzanie na trestný čin.
  Už nech sa o tohto človeka konečne zaujímajú orgány činné v trestnom konaní !!!
  Tento človek už nemá súdne a zodpovedné uvažovanie a konanie – následok užívania drog.
  Ako by asi dopadlo Slovensko, ak by zastával funkciu premiéra, o ktorú tak usiluje ?!! … To by bola hanba pre celý slovenský národ, zapísaná v histórii, že si zvolil narkomana !!!

  1. Dilerstvo a navadzanie na drogy je trestne. Preco este nesedi? Ved to by najlepsie pomohlo strane PS Poslusne Slovensko, alebo Pedofilne Slovensko ako ovori Harabin. To by bolo najpohodlnejsie pre PS lebo by skoncili bez dalsich reci a objektivne.

 2. Tak toto, čo som videl na tom videu je hrozné. Ten človek školí našu mládež, ako užívať drogy. Taký feťák a narkoman má viesť našu republiku, dokonca má byť premiérom? Tak to hádam nie. Ten Beblavy a Kiska, čo sú to za ľudia, že spolupracujú s takým človekom . To je im jedno, len nech sa dostanú k moci? Takého zvrhlíka nemôže nikto voliť. Treba ho vyhnať z politiky a zavrieť kde patrí.

 3. Takto účelovo zostrihané to fakt vyznieva hrozné. Našťastie po pozretí celej prednášky je jasné, že nikoho na drogy nenahováral, len rozprával o vlastnej skúsenosti použil drogy ako príklad, ako si namiesto na drogy navyknúť na niečo lepšie, ako napr. ranné vstávanie, väčšiu produktivitu a podobne.

 4. Hnus. Video je vystrihnuté z kontextu a zostrihané tak, aby vyzeralo, že ľudí nahovára na drogy. On na tej prednáške dokonca povedal, že to, čo mal vo vrecku nebola skutočná marihuana, ale falošná len kvôli vtipu. Kokotkovia z redakcie Magazín1 to naschvál vystrihli z videa a ešte tu klamú svojich čitateľov. Hanbite sa! Ja som našťastie videl originálne video pred čítaním tohto primitívneho článku na vymývanie mozgov.

 5. Hnus. Video je vystrihnuté z kontextu a zostrihané tak, aby vyzeralo, že ľudí nahovára na drogy. On na tej prednáške dokonca povedal, že to, čo mal vo vrecku nebola skutočná marihuana, ale falošná len kvôli vtipu. Kokotkovia z redakcie Magazín1 to naschvál vystrihli z videa a ešte tu klamú svojich čitateľov. Hanbite sa! Ja som našťastie videl originálne video pred čítaním tohto primitívneho článku na vymývanie mozgov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *