Z Europarlamentu zaznelo, že zúčastniť sa akejkoľvek sexuálnej párty je v poriadku, no nie, keď tu máme Covid

Ku kauze sexuálnych orgií v Bruseli, ktorých sa zúčastnil aj už teraz bývalý maďarský europoslanec od Viktora Orbána sa vyjadril pre portál The Guardian aj zástupca z Europarlamentu.

József Szájer, ktorého chytili na homosexuálnej párty s nahými mužmi už nie je europoslancom a takisto sa vzdal aj členstva v strane Fidesz. Jeho stranícky šéf Viktor Orbán to vzal na vedomie. „Jeho tridsaťročnú prácu nezabudneme a nebudeme ju popierať, avšak jeho čin je neprijateľný a neobhájiteľný. Po tejto udalosti urobil jediné správne rozhodnutie tým že sa ospravedlnil, vzdal sa mandátu poslanca v Európskom parlamente a vystúpil aj z Fideszu. Jeho rozhodnutie sme vzali na vedomie,“ skonštatoval.

Celý tento škandál okomentoval aj zdroj z Európskeho parlamentu, ktorý citovali britské noviny The Guardian. „Nie je nič zlého zúčastniť sa akejkoľvek sexuálnej párty. Takéto stretnutia s mnohými ľuďmi sú však podľa koronavírusových opatrení nezákonné. Skutočnosť, že sa na účastníkov vzťahuje poslanecká imunita, nikoho nezbavuje dodržiavanie zákona,“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353