Zo sveta

Z EÚ sa ozýva, že migrantom sme vytvorili peklo na zemi a zaslúžia si normálne bývanie (Video SK)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec z ĽSNS Milan Uhrík nahral video, v ktorom hovorí o téme migrácie z Európskeho parlamentu. Tam sa najnovšie riešili aj migranti, ktorí si sami podpálili migračný tábor. Odpoveď liberálov v Európskom parlamente je však taká, že si títo ľudia zaslúžia lepšie podmienky, pretože žijú v pekle (video na konci článku)

„Dopredu sa ospravedlňujem za nahnevaný slovník, ale inak sa nedá, lebo v tom Bruseli sa už načisto zbláznili. Veď pozrite video… Aby ste chápali – imigranti si sami podpálili ubytovací tábor. Normálny politik by im odkázal: „Živíme vás tu, tak buď sa začnete správať slušne alebo choďte preč!“. Predstavitelia EÚ však reagujú presne naopak: Je to vraj chyba Európanov, imigrantom treba zlepšiť ubytovacie podmienky a rýchlejšie ich presúvať do Európy. A na to má slúžiť nový „povinný mechanizmus solidarity“, čiže nové povinné kvóty na prijímanie Afričanov aj k nám na Slovensko. Lebo vraj v Afrike je COVID-19 a počet imigrantov stúpa… Toto šialenstvo musíme zastaviť!“ napísal Uhrík.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme