Vznikla nádherná slovenská pieseň pre tieto ťažké časy: „Spolu vstaneme, všetko zvládneme…!“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Mladí hudobníci z Banskej Bystrice a okolia sa rozhodli prespievať slovenskú hymnickú pieseň, ktorá pohladí dušu a povzbudí telo v týchto časoch. „Sme národ dobrý, sme veľmi prajní, aj keď tu číha zlo, číha zlo. Spolu vstaneme, všetko zvládneme a našu rodnú zem, nedáme,“ spieva sa v nej napríklad. Pieseň sa stala od víkendu doslova hitom.

Skladba vychádza zo starej ľudovej kresťanskej piesne a pod jej vyhotovenie sa v zmysle tlačovej správy podpísalo občianske združenie Moje Slovenskoa umelci z Banskej Bystrice a okolia.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *