Vytočený dôchodca odkazuje Matovičovi, že ho dá robiť do uránových dolov a jeho majetok dá bezdomovcom (Video)

Väčšina Slovákov už toho má naozaj dosť a svoje pocity zdieľajú na sociálnych sieťach. Pridal sa k ním aj nahnevaný dôchodca, ktorého video je miestami vtipný no aj dosť smutné.

Dôchodca vo videu hovorí: ,,Pristav vagóny a daj nás všetkých do Poľska, lebo Osvienčim je prázdny.“ Matoviča pritom nazýva Hitlerom a tvrdí, že na Slovensku sa nehovorí o ničom inom len o lockdowne. Dôchodca zároveň nárečovo vyzýva aby premiér odstránil políciu a až následne uvidí, čo je skutočný lockdown. Dôchodca priznal, že nedávno mu zomrel otec, ktorý zrejme nezniesol tlaky, ktoré vláda vyvíja.

Muž vo videu sa nazýva komunistom a odkazuje Matovičovi, aby sa vrátil do Švajčiarska. Ďalej vo videu ešte hovorí starý muž svoje názory a dopĺňa ich vulgarizmami.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353