Zo sveta

Vysoký maďarský vládny predstaviteľ varuje, že na Balkáne sa zhromažďuje 100-tisíc migrantov a čaká nás obrovská kríza

Jeden z najvyšších predstaviteľov maďarskej vlády Szilárd Németh varoval na tlačovej konferencii, že na Balkánskom polostrove sa v tejto chvíli zhromažďuje viac ako 100-tisíc migrantov, ktorí majú v pláne zaplaviť Európu a spôsobiť krízu podobnú tej v roku 2015.

Maďarský štátny tajomník to povedal počas víkendovej tlačovej konferencii a uviedol, že hoci je situácia je stále pod kontrolou, vyzerá to ako veľká kríza z roku 2015, informuje Hungary Today.

Tajomník povedal, že okolo 100 000 migranto sa zhromažďuje prevažne na západnom Balkáne a ak budú prepustení na maďarské hranice, mohlo by to spôsobiť obrovské problémy a „my sa na ne musíme pripraviť“.

Maďarska pohraničná polícia objavila tento víkend dva podzemné tunely, jeden meral až 36 metrov a migranti tade putovali nelegálne do Maďarska.

3 Replies to “Vysoký maďarský vládny predstaviteľ varuje, že na Balkáne sa zhromažďuje 100-tisíc migrantov a čaká nás obrovská kríza

  1. Greetings! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I
    could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same
    blog platform as yours and I’m having difficulty finding one?

    Thanks a lot!

  2. Fuj je mi zle z tohto keď čítam.uz ich je tu veľa ,kam až toto bude smerovať?títo ľudia neurobili nič pre Európu,chcú tu vraždiť a znásilňovať, poberať peniaze za nič ,veď tí všetko stojí strašné peniaze,v Európe je kopu bezdomovcov,v UK v Manchestri ich je strašne veľa,a peniaze sa dávajú na takýchto potkanov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *