Vysoký maďarský vládny predstaviteľ varuje, že na Balkáne sa zhromažďuje 100-tisíc migrantov a čaká nás obrovská kríza

Jeden z najvyšších predstaviteľov maďarskej vlády Szilárd Németh varoval na tlačovej konferencii, že na Balkánskom polostrove sa v tejto chvíli zhromažďuje viac ako 100-tisíc migrantov, ktorí majú v pláne zaplaviť Európu a spôsobiť krízu podobnú tej v roku 2015.

Maďarský štátny tajomník to povedal počas víkendovej tlačovej konferencii a uviedol, že hoci je situácia je stále pod kontrolou, vyzerá to ako veľká kríza z roku 2015, informuje Hungary Today.

Tajomník povedal, že okolo 100 000 migranto sa zhromažďuje prevažne na západnom Balkáne a ak budú prepustení na maďarské hranice, mohlo by to spôsobiť obrovské problémy a “my sa na ne musíme pripraviť”.

Maďarska pohraničná polícia objavila tento víkend dva podzemné tunely, jeden meral až 36 metrov a migranti tade putovali nelegálne do Maďarska.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *