Spoločnosť

Výsledok ankety hovorí jasne: 92% ľudí je proti tomu, aby štát podporoval LGBTI projekty

Včera sme na našom webe spustili anketu, ktorej otázka sa rieši v Slovenskej spoločnosti v dnešných dňoch dosť aktívne.

Ministerka Laššáková odmietla podporiť projekty LGBTI komunity, akými sú napríklad Dúhový pochod alebo filmový festival Inakosť. Tieto projekty mali dostať dokopy niečo cez 54-tisíc eur.

V ankete sme sa položili otázku, či by mal štát podporovať takéto LGBTI projekty.

Z celkového počtu 1518 hlasujúcich odpovedalo 92% ľudí, že je proti tomu, aby štát podporoval takéto projekty a peniaze by mali byť použité na niečo dôležitejšie. Ostatných 8% ľudí podporilo LGBTI komunitu a myslí si, že Slovensko takéto veci potrebuje.

4 Replies to “Výsledok ankety hovorí jasne: 92% ľudí je proti tomu, aby štát podporoval LGBTI projekty

  1. ked chcem ist na ryby musim si to pekne zacvakat,ke d takito sa chcu zabavat nech si to zaplatia alebo nech stat zaplati moju rybacku potom budem suhlasit s lgbt

  2. Absolutne zbytocne,,marnotrapne ,, urcite proti lgbt ,, to radej peniaze pouzit na nieco uzitocne , opravy ciest, upravy vodnych tokov, ci na lividaciu nelegalnych skladok ci zlepsit system aby nevznikali nelegalne skladky

  3. To už naozaj.nemáme kde dávať naše.peniaze? Na choré deti zbierame vrchnáky z PET fliaš, dôchodcovia živoria a my budeme podporovať chujoviny. To je možné len na Slovensku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *