Výrobca Horaliek okrem iného stavia vo veľkom v Demänovskej doline. Kotlebovci ho bojkotujú - MAGAZÍN 1
Slovensko

Výrobca Horaliek okrem iného stavia vo veľkom v Demänovskej doline. Kotlebovci ho bojkotujú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Celým internetom sa od začiatku týždňa bojkotuje kúpa Horaliek a iných produktov značky Sedita. Majiteľ v tejto spoločnosti totiž povedal, že neočkovaní by mali ostať sedieť doma. Kotlebovci odmietli ďalej nakupovať tieto produkty značky Sedita a pridali sa k ním ďalší politici ako Taraba či Blaha.

Pavol Jakubec však nevyrába len Horalky, ale stavia aj obrovský komplex v Demänovskej doline “Má široké portfólio podnikateľských aktivít. Mimo iného je spolumajiteľom najväčšieho slovenského producenta sladkostí, spoločnosti I.D.C. Holding – vlastní trnavské Figaro či seredskú Seditu, ktorá vyrába aj Horalky. V minulosti spoluvlastnil lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, dnes je majoritným investorom spoločnosti Damian Jasná Hotel & Residences.Damian = práve budovaný 9-poschodový luxusný hotel, ktorý svojou megalomaniou ukradol majestnátnosť Chopku a ktorého stavba si v Demänovskej doline urobila sklad stavebného materiálu v štvrtom stupni ochrany prírody (viď foto z mojej nedávnej kontrolnej návštevy).” napísal na sociálnej sieti Michal Sabo.