Výpoveď Róma, ktorý pozná dobre Mazureka súd zamietol: „Výpoveď nie je dôležitá“

V relácii na portály kulturblog.sk Milan Mazurek, dnes už bývalý poslanec Národnej rady, hovoril o totálnej ignorácii súdu.

Na súd totiž prišiel vypovedať aj Róm, ktorý sa s Mazurekom pozná od detstva. Vyrastali na jednej ulici a sú dobrými kamarátmi do dnes.

Dokonca ešte v lete v roku 2016 boli na spoločnej dovolenke. Následne v októbri 2016 povedal Mazurek kritické slová na neprispôsobivých občanov v rádiu Frontinus.

Mazurekov rómsky kamarát vypovedal na súde a hovoril o tom, že svojho kamaráta nevníma ako rasistu a nijak sa ho jeho slová v rádiu nedotkli, kedže ich smeroval len na určitú skupinu ľudí. Podla slov Mazureka sudca túto výpoveď zamietol so slovami „Táto výpoveď nie je pre prípad dôležitá“.

Sudcovi teda nezáleží na tom, čo si myslí o Mazurekovi Róm, ktorý ho pozná od detstva, zaujíma ho viac znalecké posudok Maxa Steuera, ktorý je známy svojim jasne kritickým postojom proti ĽSNS. Znalec Max Steuar už v minulosti písal kritické články na Denniku N o Ľudovej strane Naše Slovensko. Z tohto teda cítiť jasnú zaujatosť proti Mazurekovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.