Vyhnite sa obchodom, kde od vás pýtajú očkovanie a choďte tam, kde si vás vážia, hlási Kotleba - MAGAZÍN 1
Slovensko

Vyhnite sa obchodom, kde od vás pýtajú očkovanie a choďte tam, kde si vás vážia, hlási Kotleba

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba uverejnil video, v ktorom ľuďom dáva návod na to, ako žiť v tejto súčasnej dobe, ktorú nazval psychiatriou a jeho strana podá pomocnú ruku tým, ktorí by mali problémy u svojho zamestnávateľa kvôli očkovaniu.

V prvom kroku radí ľuďom, ako sa zbaviť stresu a tlaku, ktorý podľa neho cielene vyvoláva vláda a všetci prisluhovači. Kotleba by nepozeral správy v televízii a rovno by ju vypol. “Tým, že prestanete sledovať ich správy, tým, že sa odopnete od ich informačnej masáže, zrazu zistíte, že ten život je úplne iný, zrazu zistíte to, čo zisťujú mnohí ľudia, ktorí žijú na odľahlých dedinách, na lazoch, že tam žiadna pandémia nie je, tam žiadne starosti nemajú, tam sa ich nič nedotýka,…” hovorí Kotleba.

V ďalšom bode hovorí šéf ĽSNS o tom, aby sa ľudia nebáli hroziacich výpovedí preto, že sa nedajú zaočkovať. Podľa neho na to nie je zákonným dôvod očkovanie a keď sa vám takým niečím bude zamestnávateľ vyhrážať, máte si o tom pýtať papier. Kotlebovci takýmto ľuďom poskytnú právnu pomoc.

Nakoniec Marian Kotleba hovorí o tom, aby ľudia chodili do prevádzok a obchodov tam, kde si ľudí ako zákazníkov vážia a nie si od nich pýtajú očkovacie preukazy “Jednoducho choďte nakupovať tam, kde si vás budú ako zákazníka vážiť.” podľa neho sa treba takýmto obchodom vyhnúť, pretože to je jediný spôsob, ako sa vyhnúť tomu, do čoho nás chcú dotlačiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *