Slovensko

Volič Čaputovej a PS-ka by v nemocnici odpájal neočkovaných ľudí. Vraj na to prišiel čas

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Za poslednú dobu sme si zvykli, že aj keď progresívni voliči tvrdia, že bojujú proti násiliu a sú liberálni, ich vyjadrenia a správanie sú skôr opakom.

Dôkazom toho je aj Rudolf, ktorý sa na svojom profile hrdí tým, že je voličom Zuzany Čaputovej a Progresívneho Slovenska. Nemal by však problém odpojiť človeka na prístrojoch a nechať ho tak umrieť.

„Myslím, že toto sú tie chvíle, keď prišiel čas na odpájanie dobrovoľne neočkovaných. Dôvod je, dúfam, každému jasný…“ napísal voličov Čaputovej k príspevku o tom, že v nemocnici v Čadci majú plno pacientov a musia sa rozhodovať o tom, koho napoja na pľúcnu ventiláciu.

4 Replies to “Volič Čaputovej a PS-ka by v nemocnici odpájal neočkovaných ľudí. Vraj na to prišiel čas

  1. Od progresívnca slniečkára vidno, že fašisticko-uzurpátorské správanie je ich norma. Jasný volič kozieho paláca, biorobotko Rudolfkoko-Afolfkoko?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *