Volal mi každý druhý deň, že chce ísť domov, vysvetľuje Kotleba so šťastným synom na rukách

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Médiami včera prebehla informácia o tom, že šéf ĽSNS Marian Kotleba si šiel po svojho syn do Egypta, kde ostala žiť jeho bývala žena Frederika. Kotlebová tvrdí, že sa s poslancom Kotlebom nedohodla na tom, aby si teraz syna vzal. Podľa našich informácii však má Kotleba právo na to, aby si po syna mohol prísť a vziať ho na Slovensko. Okrem toho má so svojim synom Ľudovítom veľmi dobrý vzťah ako otec so synom a Kotleba je vzorným otcom, čo dokazuje aj jeho snaha byť s ním čo najviac (video na konci článku).

„Ambasáda sa mi snažila pomôcť, no tiež majú obmedzené právomoci. Bola som na polícii, riešili sme to s letiskom, s ambasádou. Nikto nemohol nič urobiť. Ešte polícia sa tu snažila, ale vzhľadom na to, že sme obaja občania Slovenska, nemôžu urobiť nič. Nemajú na to právo. A rozsudku nerozumejú, nestihla som ho preložiť. Ambasáda by to musela potvrdiť a aj tak by nám to asi nakoniec nepomohlo,“ povedala Kotlebova pre médiá.

Marian Kotleba je už so synom na Slovensku a celú situáciu vidí úplne inak

Syn Mariana Kotlebu mal každý druhý deň volať svojmu otcovi, že chce ísť domov na Slovensko z Egypta. Kotleba nahral so svojim synom video, kde vysvetľuje celú situáciu. Šéf ĽSNS vo videu spomína ja jeho video, kde hovoril o tom, ako sa vyliečil z koronavírusu Bromhexinom a kúskom vodky a označili ho vtedy za konšpirátora a video zmazali. Kotleba upozorňuje na článok o spomínanom Bromhexine, ktorý experti spomínajú s liečbou na Covid 19.