Volal mi každý druhý deň, že chce ísť domov, vysvetľuje Kotleba so šťastným synom na rukách - MAGAZÍN 1
Slovensko

Volal mi každý druhý deň, že chce ísť domov, vysvetľuje Kotleba so šťastným synom na rukách

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Médiami včera prebehla informácia o tom, že šéf ĽSNS Marian Kotleba si šiel po svojho syn do Egypta, kde ostala žiť jeho bývala žena Frederika. Kotlebová tvrdí, že sa s poslancom Kotlebom nedohodla na tom, aby si teraz syna vzal. Podľa našich informácii však má Kotleba právo na to, aby si po syna mohol prísť a vziať ho na Slovensko. Okrem toho má so svojim synom Ľudovítom veľmi dobrý vzťah ako otec so synom a Kotleba je vzorným otcom, čo dokazuje aj jeho snaha byť s ním čo najviac (video na konci článku).

„Ambasáda sa mi snažila pomôcť, no tiež majú obmedzené právomoci. Bola som na polícii, riešili sme to s letiskom, s ambasádou. Nikto nemohol nič urobiť. Ešte polícia sa tu snažila, ale vzhľadom na to, že sme obaja občania Slovenska, nemôžu urobiť nič. Nemajú na to právo. A rozsudku nerozumejú, nestihla som ho preložiť. Ambasáda by to musela potvrdiť a aj tak by nám to asi nakoniec nepomohlo,“ povedala Kotlebova pre médiá.

Marian Kotleba je už so synom na Slovensku a celú situáciu vidí úplne inak

Syn Mariana Kotlebu mal každý druhý deň volať svojmu otcovi, že chce ísť domov na Slovensko z Egypta. Kotleba nahral so svojim synom video, kde vysvetľuje celú situáciu. Šéf ĽSNS vo videu spomína ja jeho video, kde hovoril o tom, ako sa vyliečil z koronavírusu Bromhexinom a kúskom vodky a označili ho vtedy za konšpirátora a video zmazali. Kotleba upozorňuje na článok o spomínanom Bromhexine, ktorý experti spomínajú s liečbou na Covid 19.