Vodiči pred Úradom vlády začali trúbiť na odchod Matoviča. Trúbili dokonca aj vodiči MHD (Video)

Bývalý minister školstva Juraj Draxler zvolal na dnes nezvyčajný protest. Pred Úradom vlády sa zišlo niekoľko ľudí a autá, ktoré vytrúbili túto vládu.

Portál eReport.sk priniesol video z akcie, kde pred budovou úradu vlády začali ľudia v autách vytrubovať na odchod tejto vlády. Najprv to vyzeralo, že trúbiť bude len zopár z nich, no nakoniec trúbilo skoro každé auto, ktoré išlo okolo. Niektorí sa dokonca otočili, aby zatrúbili viackrát a trúbiť sme mohli vidieť aj vodičov mestskej hromadnej dopravy.

“Nezabudnite dnes o dvanástej zatrúbime na odchod tejto vláde. Kdekoľvek budete, ak budete v aute, najmä ak budete v blízkosti úradu vlády, nezabudnite trúbiť,” vyzval Draxler.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353