Vodič záchranky: Matovič a Mikulec sú vrahovia. Nedám sa nikdy očkovať a viem prečo sa nedám - MAGAZÍN 1
Slovensko

Vodič záchranky: Matovič a Mikulec sú vrahovia. Nedám sa nikdy očkovať a viem prečo sa nedám

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zdravotníci na Slovensku dostanú za ich prácu od vlády odmenu 350€. Nedostanú ju však vodiči záchraniek, ktorí takisto pracujú v prvej línii sa sú neustále v kontakte s pacientmi, ktorí sú nakazení covidom 19.

Predseda asociácie dopravnej zdravotnej služby tvrdí, že to ich prácu dehonestuje  „Dehonestuje to prácu stoviek vodičov dopravnej zdravotnej služby, ktorí od rána do večera prevážajú pacientov s ochorením COVID-19. Títo ľudia tiež riskujú svoje zdravie, tak ako ostatní zdravotnícki pracovníci, v prvej línii a určite si zaslúžia odmenu a vďaku,“ skonštatoval Bahelka.

„Vyzývame preto Vládu SR a Ministerstvo zdravotníctva SR, aby urýchlene pristúpili k úprave svojho rozhodnutia a vodičov DZS aj ZZS zahrnuli do skupiny oprávnených poberateľov odmeny. Veríme, že ide len o chybu z nedopatrenia a zamestnanci oboch zdravotných služieb nebudú diskriminovaní. V opačnom prípade by mal predseda vlády vysvetliť, prečo uvedení zamestnanci boli z nároku na odmenu vylúčení,“ zdôraznil Bahelka.

Spoveď vodiča záchranky, ktorý tvrdí, že vrahovia sú vo vláde a on sa nedá nikdy očkovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *