Zo sveta

Vodca Black Lives Matter: “Ak nám táto krajina nedá to, čo chceme, spálime tento systém”

Vodca Black Lives Matter zverejnil na Fox News zlovestnú hrozbu a uviedol, že “Ak nám táto krajina nedá to, čo chceme, tento systém spálime a vymeníme,” a varoval, že to myslí doslova.

Vodca hnutia Black Lives Matter Hawk Newsome z New Yorku potom pohrozil, že “spáli systém”, pretože “táto krajina je postavená na násilí” a “že každý Američan, ktorý nás obviňuje z násilia, je nesmierne pokrytecký”.

Vodca Black Lives Matter v New Yorku uviedol, že stojí za komentármi niektorých členov jeho organizácia obhajujúcich zničenie majetku ako prostriedku na dosiahnutie cieľa skupiny, ktorým je rovná spravodlivosť v Amerike.

“Táto krajina je postavená na násilí. Aká bola americká revolúcia, aká je naša diplomacia po celom svete? Pôjdeme dovnútra a vyhodíme do povetria krajiny a nahradíme ich vodcov vodcami, ktorí sa nám páči, “povedal Hawk Newsome pre Fox News. “Takže každý Američan, ktorý nás obviňuje z násilia, je nesmierne pokrytecký.”

Martha MacCallumová naliehala na Newsomeho ohľadom jeho komentárov varujúcich, že sociálni aktivisti “vypália” súčasnú mocenskú štruktúru v Amerike, pokiaľ zvolení vodcovia v krajine nesplnia požiadavky skupiny.

“Jediný dôvod, prečo som vám položila tú prvú otázku tak, ako som to urobila, je, že som vás dnes sledovala, ako hovoríte pri množstve rôznych rozhovorov, a povedal ste:” Zapáľte to, je na čase. “Vďaka tomu si myslím , že to chcete spáliť, “povedala MacCallumová.

“Povedal som, že ak nám táto krajina nedá, čo chceme, systém spálime a vymeníme. Dobre? A mohol by som hovoriť obrazne, mohol by som hovoriť doslova, “odpovedal Newsome. “Je to otázka interpretácie.”

Newsome prirovnal súčasné občianske nepokoje, ktoré dnes prebiehajú v amerických mestách po smrti George Floyda, Raysharda Brooksa a ďalších, k búrlivým demonštráciám počas tlaku na občianske práva v 60. rokoch, ktorý podľa neho viedol k veľkej prosperite menšín.

Aktivisti Black Lives Matter argumentujú, že policajné oddelenie v Amerike sú tak systematicky a nezvratne rasistické, že je nutné ich prestať financovať a znovu prehodnotiť.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *