Vo Švajčiarsku žije viac ako 80% somálskych migrantov z dávok

Vládny štatistický úrad a Štátny sekretariát pre migráciu zozbierali a zverejnili nové údaje, ktoré ukazujú, že až 83,7 percent Somálcov vo Švajčiarsku sa spolieha na príjem od štátu, uvádza správa Breitbart.

Somálci sú zďaleka najväčšími príjemcami dávok. Niekoľko ďalších národností má na vládnych dávkach tiež viac ako 50% podiel. Sú to napríklad Eritrejci z 54,7% a Angolčania z 54%.

Štatistiky v oblasti dávok výrazne kontrastujú s číslom švajčiarskych štátnych príslušníkov. Švajčiari sa dostali na úroveň len 2,3 percenta. Najnižšie zo všetkých sú Japonci, u ktorých je to len 0,6 percenta.

Damian Müller zo strany švajčiarskych liberálov (FDP) uviedol, že údaje ukazujú, že príliš veľa žiadateľov o azyl, ktorí nemajú predpoklady na udelenie azylu, žilo na základe štátnych dotácií a že osoby so štatútom utečenca sa nestihli integrovať do švajčiarskeho hospodárstva.

„Integrácia nie je jednosmerná ulica,“ dodal s tým, že „utečenci sú taktiež zodpovední.“

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *