Slovensko

Vláda má problém: V stredu sa chystajú masové protesty a všetko vyvrcholí pred parlamentom. Zvoláva aj Kotleba!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Súčasná vláda má naozaj problém. Už túto stredu sa v Bratislave chystá viacero protestov, ktoré majú vyvrcholiť po 16-tej hodine práve pred parlamentom.

V Bratislave sa stretávajú voliči Roberta Fica či Mazurekovcov. Protest chystá aj ĽSNS a práve jej šéf zvoláva všetkých ľudí „očkovaných či neočkovaných“ pred parlament.

Kotleba v pozvánke hovorí o tom, že rešpektuje všetky názory o tom, či sa človek chce očkovať alebo testovať, ale zároveň chce, aby boli rešpektovaní aj tí, ktorí nie sú očkovaní. Nepáči sa mu nový vládny zákon, aby sa zamestnanci museli buď zaočkovať alebo neustále testovať, ak chcú nastúpiť do práce.

„Odbory, ktoré inokedy vedia burcovať Slovensko, kvôli zvýšeniu minimálnej mzdy o 5 eur, sú teraz ticho“ neodpustil si Kotleba kritiku k odborárom s tým, že to je na ľuďoch, ktorí si vybojujú Slovensko pre svoje deti a vnukov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *