Politika

Vláda, ktorá volala po slušnosti a Sulíkove auto na diaľnici pekne prekročilo rýchlosť!

Minister hospodárstva Richard Sulík dnes kritizoval premiéra Igora Matoviča za jeho opatrenia cez Veľkonočné sviatky. Nahral video z auta, kde točil kolóny, ktoré spôsobili kontroly na hraniciach okresov.

Na svojej stránke nahral Richard Sulík video z automobilu, ktorý podla všetkého šoféroval jeho šofér, ktorý ho vozí ako ministra hospodárstva. Na Slovensku máme na diaľnici povolenú rýchlosť 130km/h a v úsekoch pred BA dokonca obmedzenú na 110km/h. Sulíkove auto si to však hnalo rýchlosťou cez 150km/h!

Aj keď prekročenie rýchlosti nie je astronomické, nemal by práve minister ísť všetkým príkladom? A práve minister novej vlády, ktorá volala po slušnosti?

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

One Reply to “Vláda, ktorá volala po slušnosti a Sulíkove auto na diaľnici pekne prekročilo rýchlosť!”

  1. No jednoznačne že by mal. Ale ako sa zdá tak Su_lík si myslí, že on je výnimka. Keď si raz natlčie hubu tak potom zbadá. Nedaj Boh aby pri tom niekomu inému spôsobil ublíženie na zdraví, alebo dokonca smrť!!! Potom bude neskoro vyplakávať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *