Vláda, ktorá volala po slušnosti a Sulíkove auto na diaľnici pekne prekročilo rýchlosť!

Minister hospodárstva Richard Sulík dnes kritizoval premiéra Igora Matoviča za jeho opatrenia cez Veľkonočné sviatky. Nahral video z auta, kde točil kolóny, ktoré spôsobili kontroly na hraniciach okresov.

Na svojej stránke nahral Richard Sulík video z automobilu, ktorý podla všetkého šoféroval jeho šofér, ktorý ho vozí ako ministra hospodárstva. Na Slovensku máme na diaľnici povolenú rýchlosť 130km/h a v úsekoch pred BA dokonca obmedzenú na 110km/h. Sulíkove auto si to však hnalo rýchlosťou cez 150km/h!

Aj keď prekročenie rýchlosti nie je astronomické, nemal by práve minister ísť všetkým príkladom? A práve minister novej vlády, ktorá volala po slušnosti?

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.