Vláda chce udržiavať núdzový stav až do vtedy, kým nezaočkujú 80% populácie, tvrdí Taraba

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Opozičný poslanec Tomáš Taraba na sociálnej sieti uviedol informáciu o údajnom dokumente, ktorý má predložiť vláda na zajtrajšiu schôdzu parlamentu, kde sa bude rokovať aj o núdzovom stave.

Podľa Tarabu má byť v tomto dokumente informácia o tom, že vláda bude udržiavať núdzový stav až do vtedy, kým nebude zaočkovaných 80% Slovákov. Informáciu momentálne nemáme potvrdenú a správu budeme aktualizovať.

„Pokiaľ sa nezaočkuje 80% populácie, vláda chce udržiavať na Slovensku núdzový stav. Toto sa uvádza v dokumente, ktorý predložila vláda na zajtrajšiu schôdzu parlamentu, o k hlasovaniu o núdzovom stave. Takže oni idú vydierať celý národ: ak sa nezaočkujete vrátane Vaších detí, tak my budeme porušovať Vaše ľudské práva, slobody a budeme zákazky bez verejnej súťaže.“ píše Taraba.