Politika Spoločnosť

Víťazstvo Čaputovej, bude signálom, že Slováci sú ovládateľní

Ešte pred dvomi mesiacmi sme ani len netušili, kto je to pani Čaputová a dnes už atakuje vysoko v prieskumoch. Všetky médiá hlavného prúdu jej robia kampaň a v diskusiách sa k nej moderátori správajú láskavo. Kladú jej otázky, na ktoré vie dobre odpovedať a ona s pokojným hláskom (ako ju to naučili) odpovedá.

Perfektná mediálna kampaň

Internet je plný Zuzany Čaputovej a jej premyslená, emotívna kampaň je zvládnutá na jednotku. Do detailov prepracované videá, ktoré majú v človeku zanechať emócie, a retušované fotky pani Čaputovej majú presvedčiť Slovákov, že ona je tá dobrá a krásna pani prezidentka na ktorú budeme môcť byť hrdí, len musíme ísť voliť ju.

Sme naivní?

V sobotu sa ukáže, či sú Slováci naivný národ, a aj po takom veľkom prešľape, akým bol Andrej Kiska, sa opäť necháme nachytať. A naozaj nám stačí na to, aby sme niekoho volili, pekná kampaň a prázdne slová? Nemali by sme sa radšej zamyslieť a preštudovať si kandidáta, kým mu odovzdáme svoj hlas, alebo dáme na prvé pocity a uveríme tomu, čo nám dennodenne púšťajú médiá?

9 Replies to “Víťazstvo Čaputovej, bude signálom, že Slováci sú ovládateľní

   1. Toľko neuprimnosti hnusu výberu tej naj spodiny sa od r. 89 zrodilo v TV vo politike vo verejnom živote… Pani Čaputovu nekomentujem ukáže to budúcnosť či jej záleží na Slovensku na obyčajných ľuďoch alebo len na tých čo ju pripravujú na čelo Slovenska

 1. Slováci vedia čo chcú… Ale to vymyvanie mozgov z médií, podprahové ovplyvňovanie názorov a myšlienok obyvateľstva je nemorálne… Máte strach otvoriť šuflik lebo z neho sa k vám prihovorí Čaputová…

 2. Výsledky volieb sú výsledkom kampane médií, ktoré by mali byť nezávislé, ale nie sú. Stále sa rozpráva o tom ako hackeri ovplyvňovali voľby v Amerike. U nás sa deje to isté len to robia médiá. Rozhodnutia ľudí a hlavne mladých (prvovoličov) sú veľmi ľahko ovplyvniteľné. Videli sme to pri tzv. protestoch za slušné slovensko. Už deň po vražde Jána Kuciaka a Martiny (ktorú odsudzujem) bolo celé slovensko mediálne masírované a zavádzané. Vymývanie mozgov cez médiá je najúčinnejší spôsob vplyvu bohatých ľudí (lebo na to majú) šírením ,zaručene overených správ“.

 3. Čaputová nás predala Sorosovi, Ševčovič nás predá Bruselu. Ale v Bruseli sa môže rýchlo zmeniť vláda, čo ak tam vyhrá Mateo Salviny a Marine Le Pen? Ale u Sorosa sa plány na našu genocídu nemenia už 70 rokov. Takže lepší je čert ako diabol. Ak si to ešte niekto neuvedomil, nech si pozrie videá a vihlásenia Sorosových ľudí ako Kiska, Bugár, Csefalvayová, Ondrejcsák, Čaputová a spol.
  Sorosova agenda má celosvetovo aj u nich len tieto body: 1. svetová vojna s Ruskom – preriedia sa Slovania, elita sa dostane k nerastnému bohatstvu ich krajín, zbohatne na zbrojení. Soros neustále na všetkých fórach vyzýva: „Nebojte sa vojny s Ruskom.“
  2. rozvrat rodín a spoločnosti cez: nadpráva pre LGBT a pedofilov, beztrestnosť migrantov a asociálov – spôsobí to anarchiu a zníži obranyschopnosť spoločnosti – podobne ako v starom Ríme, Babylone, atď.
  3. muslimská migrácia a islamizácia – občianske vojny ktoré to spôsobí zredukujú počet obyvateľov (cieľ je pol miliardy na planéte), umožnia sprísniť policajný režim a kontrolu, moc nad ľuďmi. Soros sa netají tým, že jeho cieľ je chaos, z ktorého zarába všade po svete – preto financuje prevraty, vraždy na zdvihnutie revolučnej nálady, občianske vojny, vojny krajín, svetovú vojnu.

 4. Toľko neuprimnosti hnusu výberu tej naj spodiny sa od r. 89 zrodilo v TV vo politike vo verejnom živote… Pani Čaputovu nekomentujem ukáže to budúcnosť či jej záleží na Slovensku na obyčajných ľuďoch alebo len na tých čo ju pripravujú na čelo Slovenska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *