Slovensko

Vidák sa odfotil pri očkovacom centre: Nevydržal som ten tlak. Priatelia idem tam

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mário Vidák, ktorý je známy tým, že je za dobrovoľné očkovanie a sám hlási, že sa zaočkovať nedá, pretože verí svojmu zdraviu či imunitu, v piatok večer uverejnil na sociálnej sieti fotografiu pri očkovacom centre v bratislavskom Auparku. K fotke priložil text „Priatelia tak idem. Nevydržal som už ten tlak… v komente nájdete, prečo som sa tak rozhodol…“

Zaočkovať sa však nedal a v komentári odkázal, že nevydržal tlak, ale nie na očkovanie, ale fungovať s touto vládou a preto sa chystá na protest, ktorý bude 17.11.2021 o 16:00 pred parlamentom.

„nevydržal som už ten tlak tejto fašistickej vlády a idem!!! ale nie očkovať sa, ale 17.11.2021 o 16:00 pred parlament!!“ vysvetlil v komentári.

Jeho zámer vyšiel, pretože komentár, v ktorom vysvetľuje „kam sa chystá“ získal za necelých 20 minút 600 lajkov.

2 Replies to “Vidák sa odfotil pri očkovacom centre: Nevydržal som ten tlak. Priatelia idem tam

  1. Nech ide pomáhať do nemocnice keď verí svojej imunite. A ak má iné riešenie pandémie ako očkovanie, nech sa s nami podelí. Pokiaľ viem, protestovanie ešte pandémiu vyriešiť nepomohlo.

    1. Samozrejme že je aj iná cesta a to je liečba, ktorá ale nie je povolená. Ivermectin sa zatracuje, lebo sa na ňom nedá zarobiť, však? Vakcinácia proti Covidu je Depopulačná agenda!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *