Vianočný zázrak? Žene krájala ružičkový kel a zbadala tam samotného Ježiša Krista

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Je to vianočný zázrak alebo úplná náhoda? Shaunagh Robertsová z britského Walthamu z grófstva Essex pripravovala jedlo a v ružičkovom keli sa jej zjavila podľa nej podobizeň Ježiša Krista. Píše Daily Mail.

Matku dvoch detí ohromila podoba a okamžite zvolala svoje deti, aby sa prišli pozrieť. Po tom, čo si tento objav odfotila, vraj Ježiša odložila, pretože, ako tvrdí, nemala srdce uvariť ho. „Vzhľadom na to, že sme blízko k Vianociam, pomyslela som si, že by to mohol byť Ježiš. Odložila som ho preto na poličku. Keď jeho tvár na keli zmizla, dala som ho do koša na separovaný odpad,“ hovorí.

Odkedy zavesila fotografiu na sociálne siete, našlo sa množstvo názorov, že ide o podobnosť aj so známymi osobnosťami, napríklad s hercom Johnnym Depom či s gitaristom skupiny Beatles Georgom Harrisonom.