Vianočný zázrak? Žene krájala ružičkový kel a zbadala tam samotného Ježiša Krista

Je to vianočný zázrak alebo úplná náhoda? Shaunagh Robertsová z britského Walthamu z grófstva Essex pripravovala jedlo a v ružičkovom keli sa jej zjavila podľa nej podobizeň Ježiša Krista. Píše Daily Mail.

Matku dvoch detí ohromila podoba a okamžite zvolala svoje deti, aby sa prišli pozrieť. Po tom, čo si tento objav odfotila, vraj Ježiša odložila, pretože, ako tvrdí, nemala srdce uvariť ho. „Vzhľadom na to, že sme blízko k Vianociam, pomyslela som si, že by to mohol byť Ježiš. Odložila som ho preto na poličku. Keď jeho tvár na keli zmizla, dala som ho do koša na separovaný odpad,“ hovorí.

Odkedy zavesila fotografiu na sociálne siete, našlo sa množstvo názorov, že ide o podobnosť aj so známymi osobnosťami, napríklad s hercom Johnnym Depom či s gitaristom skupiny Beatles Georgom Harrisonom.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353