Veľmi smutná správa z radov kotlebovcov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Veľmi smutná správa z radov kotlebovcov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu 15. 6. 2019 priniesla TASR správu o nešťastí na Oravskej priehrade.

Hasiči hľadajú na Oravskej priehrade muža, ktorý mal v časti Prístav skočiť z člna do vody a už sa nevynoril. TASR o tom informoval riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Žiline Jaroslav Kapusniak.

Doplnil, že hasičom nahlásili udalosť krátko pred 13. h. (15.6.2019) „Ihneď sme nasadili sedem hasičov s člnmi z Hasičskej stanice Tvrdošín, Hasičskej stanice Námestovo a začala sa záchranná akcia. Máme prehľadaných 300 metrov a pokračujeme smerom k priehradnému múru,” uviedol Kapusniak.

„Keďže bola nulová viditeľnosť, museli sme zavolať potápačov. Na miesto dorazila na naše vyžiadanie potápačská skupina z Hasičskej stanice Trenčín s tromi člnmi. Prehľadávame tieto miesta intenzívnejšie, ale zatiaľ bezúspešne,” dodal riaditeľ KR HaZZ.

Podľa našich informácií sa má jednať o brata krajského predsedu ĽS Naše Slovensko Andreja Medveckého. Ten bol v roku 2016 riadne zvolený do Národnej rady Slovenskej republiky no mandátu sa vzdal. Obeťou by mal byť jeho 28-ročný brat žijúci v Medvedzí.

prehladsprav.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *