Politika Spoločnosť

Veľký prieskum na Markíze ukázal, že Kotleba bude druhý!

V nedeľu sa na Markíze vysielala prezidentská debata s obsadením Čaputová, Šefčovič, Harabin a Kotleba.

Diváci mohli po relácii hlasovať na web stránke televízie o tom, ktorí z kandidátov sa im páčil najviac. V ankete získala Čaputová 11 483 hlasov a hneď po nej Marian Kotleba s počtom 9 434 hlasov. Tretie miesto obsadil Šefčovič s 3 676  hlasmi, a posledný bol Štefan Harabin, ktorý dostal 2 395 hlasov.

Ak vezmeme na úvahu, že oficiálne agentúry, ktoré robia prieskumy na vzorke len 1 000 respondentov, musíme tento prieskum, kde hlasovalo dokopy viac ako 26 tisíc ľudí, brať naozaj seriózne vážne. Nechajme sa však prekvapiť už túto sobotu.

8 Replies to “Veľký prieskum na Markíze ukázal, že Kotleba bude druhý!

  1. Aj toto je podvod.Kotleba bol v tom prieskume prvý a Čaputová mala oveľa menej hlasov.Do večera som to sledoval a odrazu keď sa to uzatvorilo tak bola prvá ona 😀 Takže Marian je prvý! 😀

    1. Ja si to tiež myslím… História sa opakuje.. Caputova nieje nič iné ako dosadený človek zo západu.. mi potrebujeme vlastenca a nie zapredanci,slniečkará..!! KOTLEBA NA HRAD!!!!!!!!!!

  2. Kotleba bude druhá len v prípade, že bude účinkovať v Páli vám to?, na tabuli bude svietiť K _ _ _ _ _ A a nápoveda bude „Nácek na sedem“. Lebo ona aj tak povie: Mazurek.

  3. Zaprisahala som sa ze ja budem voliť iba Mariana Kotlebu keď bude kandidovať za prezidenta čakala som na to 7 rokov dočkala som sa.
    A keby môžem dala by som mu aj milión hlasov.
    Takže dnes prvé voľby za mnou.. 👍

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *