Politika

Veľký prejav Mariana Kotlebu: „Musíme vytrhnúť Slovensko z pazúrov liberalizmu!“

Marian Kotleba vo svojom ďalšom prejave hovorí o tom, že musíme poraziť liberalizmu a Slovensko z jeho pazúrov vytrhnúť.

5 Replies to “Veľký prejav Mariana Kotlebu: „Musíme vytrhnúť Slovensko z pazúrov liberalizmu!“

  1. Pán Kotleba to má troška pomiešané keď všetkých okrem kresťanov dáva do jedného vreca. Ja som ateista. Poznám veľmi dobre učenie kresťanstva, ale aj iných náboženstiev, napriek tomu nezdieľam hodnoty lgbti gender a podobné zvrátenosti, ale nepodporujem ani rozmach akéhokoľvek náboženstva. A cez to všetko sa vždy postavím za tradičné hodnoty rodiny a spoločenských vzťahov. Hodnotenie p. Kotlebu vidím ako krátkozraké, jednostranné a obmedzené.

  2. Kto nemá vieru v Boha, nemá nič, nemusíš veriť v cirkev, tú vedú ľudia, omylný, na rozdiel od Boha, ale kresťanstvo je vždy lepšie, ako moslimstvo, alebo judaizmus. Moslimské náboženstvo plodí len násilie, všade kde existuje a judaizmus, ten všade len parazituje, stačí si pozrieť bankový sektor, konkrétne klan Rothschildovcov. Pre Európu neexistuje lepšia alternatíva, ani ateizmus a jeho konzumný spôsob života s mamonom na chrbte.

  3. Presne tak bez Jezisa Krista a boha smer rovnaky ako oni….rovnako nas caka upadok a rozvrat ak sa nebudeme snazit dodrziavat zasady, bez krestanskych moralnych zasad upada aj moralka v celej spolocnosti, ziadne zakony to nenapravia, len zvysia upadok a priblizia totalitu…velmi dobre to pochopil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *