Vďaka hlasom Uhríka a Radačovského nepresídli EÚ migrantov z Afriky do Európy! - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Vďaka hlasom Uhríka a Radačovského nepresídli EÚ migrantov z Afriky do Európy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Európska Únia mala v pláne a tlačila na štáty EÚ, aby urýchlene pomohli migrantom z Afriky s presídlením do Európy. Kvôli tejto veci prišla do europarlamentu aj známa kapitánka Carola Rackete, ktorá nelegálne preváža migrantov do Európy.

Dnes o tomto návrhu hlasovali v EÚ a len vďaka dvom hlasom tento šialený liberálny návrh neprešiel a štáty EÚ, tak nebudú musieť nasilu pomáhať migrantom dostať sa do Európy.

“Neuveriteľné! Návrh nového uznesenia liberálov o zintenzívnenie presídľovania Afričanov do EÚ dnes v Europarlamente NEPREŠIEL!!! Takisto neprešiel ani zámer vytvoriť nové koridory pre imigrantov. Bolo to mimoriadne tesné a rozhodli o tom len 2 hlasy. Medzi inými rozhodol aj hlas Milana Uhríka a Miroslava Radačovského! Keby sme tam neboli, tak to prejde. Liberáli a slniečkari boli v úplnom šoku, lebo toto nikto nečakal. Jasnejší dôkaz o tom, že voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko naozaj má zmysel už snáď ani nemôžeme poskytnúť! ZDIEĽAJTE túto konečne pozitívnu správu!” napísal Milan Uhrík za ĽSNS na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *