Zo sveta

Vatikánska akadémia zverejnila fotografiu Panny Márie, ktorá drží čierneho Ježiša

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Pápežská akadémia života zverejnila na Twitteri upravenú verziu Michelangelovej sochy Pietà, na ktorej bolo čierne telo Ježiša Krista. Pápežská akadémie na čele s arcibiskupom Vincenzom Pagliom vo svojom príspevku nazvala fotografiu „Obraz, ktorý stojí za reč.“

V článku nazvanom „Pápežská akadémia pre život robí silné protirasistické vyhlásenie s „Black Lives Matter „Pietà,“ ocenila dielo katolícka tlačová agentúra Novenanews.com a spojila ho priamo s hnutím Black Lives Matter.

Niekoľko katolíckych prelátov však BLM toľko nepodporovali, vrátane juhoafrického kardinála Wilfrid Foxa Napiera, ktorý hnutie obvinil zo zrady čiernej komunity.

Black Lives Matter sa „zaviazalo k demontáži samotných hodnôt, štruktúry a inštitúcií“ ústredných pre zdravú spoločnosť, vyhlásil tento rok v júli kardinál Napier.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!