Vatikánska akadémia zverejnila fotografiu Panny Márie, ktorá drží čierneho Ježiša

Pápežská akadémia života zverejnila na Twitteri upravenú verziu Michelangelovej sochy Pietà, na ktorej bolo čierne telo Ježiša Krista. Pápežská akadémie na čele s arcibiskupom Vincenzom Pagliom vo svojom príspevku nazvala fotografiu „Obraz, ktorý stojí za reč.“

V článku nazvanom „Pápežská akadémia pre život robí silné protirasistické vyhlásenie s „Black Lives Matter „Pietà,“ ocenila dielo katolícka tlačová agentúra Novenanews.com a spojila ho priamo s hnutím Black Lives Matter.

Niekoľko katolíckych prelátov však BLM toľko nepodporovali, vrátane juhoafrického kardinála Wilfrid Foxa Napiera, ktorý hnutie obvinil zo zrady čiernej komunity.

Black Lives Matter sa „zaviazalo k demontáži samotných hodnôt, štruktúry a inštitúcií“ ústredných pre zdravú spoločnosť, vyhlásil tento rok v júli kardinál Napier.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353