Spoločnosť

Vášáryová: Slováci nie sú kresťania, lebo nechcú prijať migrantov! Politici by mali ísť proti ľudom

V jednej z českých reportáži sa objavila slovenská herečka Magda Vašáryová, ktorá sa vyjadrila na tému migrácie.

Nepáči sa jej, že Slováci by si radi vzali domov túlavých psov, ale nie afrických migrantov. Podla nej nie sme kresťania, keď sa nechcem o migrantov z Afriky postarať.

70% Slovákov odmieta prijať migrantov do našej krajiny. Vašáryová si však myslí, že politici by mali ísť proti národu a migrantov prijať.

19 Replies to “Vášáryová: Slováci nie sú kresťania, lebo nechcú prijať migrantov! Politici by mali ísť proti ľudom

 1. Je blbka. Bůh nikomu nenařizuje, aby živil takovou verbež. Naopak v Bibli najdeme hned několik míst, která ukazují, jak se k verbeži máme chovat. Kdo nepracuje ať nejí.

 2. Tá nech drží pysky, lebo čo povie stojí za veľké 💩a kázať môže doma starému. Nech si zoberie domov koľko sa jej zmestí darmožracov.!

 3. Magda, ty si fakt slepá, hluchá, alebo máš hlavu v piesku ako pštros ?! … Nevidíš, čo robia moslimskí migranti v Nemecku, Taliansku, Švédsku … ?!! … Pochop – títo inoverci sa nám nebudú nikdy prispôsobovať, lebo majú v koráne, že my im máme slúžiť… Tak to patrične využívajú = zneužívajú ! … V štátoch, kde prijali migrantov, kolabuje štátny rozpočet a sociálny systém je v koncoch, …domáce obyvateľstvo je bezradné, lebo sa to hradí z ich daní a peňaženiek, no nesmú sa verejne ozvať, lebo hneď sú z nich rasisti !!! …
  My Slováci sme kresťania, a preto sa im nemôžeme prispôsobovať – nebudeme kvôli nim konvertovať na ich vieru a stavať tu mešity a naše ženy nikdy nebudú nosiť burky len preto, že sa títo inoverci pohoršujú nad kultúrou ich letného oblečenia…
  Každý národ máme svoj životný štýl, svoje tradície, svoje náboženstvo, preto spolužitie s týmito agresívnymi, neprispôsobivými, inovercami nebude fungovať !

 4. Nech sa páči, Magda, máš možnosť sa realizovať a ísť príkladom – zober si domov aspoň desiatich… No, doporučujem ti v takom prípade spať so Smith&Wessonom 442 pod vankúšom… (ako mali kočky v James Bondovi 007).
  Moja, rozmýšľaš vôbec – čo sú politici bohovia ?! Nech si dovolia ísť proti vôli národa – veď uvidia… !!!
  Ty môžeš tak rozkazovať akurát doma svojmu flegmatickému „kaviarenskému typu“ !

  1. Práve naopak. Politici by sa mohli o svojich občanov starať viac a rešpektovať nás. My všetci, ktorí tu žijeme, lebo máme radi túto krajinu a chceme, aby to aj tak ostalo. A nezabúdajme, že sme Slovensko a nie Útulok. Myslím si, že pomoc potrebujeme tí, ktorí pracujeme pre Slovensko, ale po rokoch práce odmena od Slovenska nie je. Neprisposobivi nám len ublížia. Kto chce mať útolok, nech má na svojom pozemku a stráži si ich.

 5. Ty sviňa stará zapredana,že sa nehanbíš,koľko ti za toto zaplatili??boha ,škoda že Slováci sú také ovce a nepovstanu konečne.politici sú zaplatení z peňazí daňových poplatníkov,politici majú slúžiť ľuďom,nie naopak!!!

 6. Práve naopak. Politici by sa mohli o svojich občanov starať viac a rešpektovať nás. My všetci, ktorí tu žijeme, lebo máme radi túto krajinu a chceme, aby to aj tak ostalo. A nezabúdajme, že sme Slovensko a nie Útulok. Myslím si, že pomoc potrebujeme tí, ktorí pracujeme pre Slovensko, ale po rokoch práce odmena od Slovenska nie je. Neprisposobivi nám len ublížia. Kto chce mať útolok, nech má na svojom pozemku a stráži si ich.

 7. Nelze souhlasit se snahami
  mnohých politiků a některých, rádoby prominentních herců, liberalizovat otázku migantů,
  z převážně muslimských zemí
  Afriky a Středního východu.
  Jsou tam i velmi bohaté muslimské státy, které žijí
  v míru a měli by se o své bratry
  postarat! Stěhování národů, kterého jsme v současnosti svědky je uměle vyvoláváno
  a podporováno těmi nej ultra
  bohatými světovými rodinami
  Rorschildů a jejich potomků!
  Říká se tomu „GLOBALIZACE“,
  ale jen málokdo si uvědomuje
  totální zotročení většiny světové
  populace, která je jejím cílem?
  Politici jsou jen poslušné loutky v rukou této nastupující hrůzovlády. Zní to jako ze špatného sci-fi románu a nedá
  se tomu věřit? Lidská paměť
  je zrádná? Kdo by uvěřil, že za
  pouhých 20 let po 1.sv..válce vypukne ještě zrůdnější světové
  divadlo, které hrozilo vymazat
  z map celé národy a přineslo
  desítky milionů obětí?

 8. preco nam Nemecko ci Francuzko nuti migrantov ked oni to uz nestihaju riesit ved ich pozvala s otvorenou narocou Merkelova tak nech vystahuje nemcou a nastahuje vsetkych migrantou !!!! Preco nam Nemecko nenuka ,ich platy !!! ich socialne zabespecenie ,no preco??? ale migrantou ano.

 9. Sak si ich nastahujte domou všetci čo ste zato aby sme my prijali takúto háveď ved co ste slepí ci robia vo svete ľuďom ženám deťom???? DOMOU SI ICH ZOBERTE!!!!!! TU Slováci zomierajú lebo štát sa nevie o nich postarať o starých ľudí o onkologických pacientov a my sa mame o takú háveď starať domou si ich nastahujte a starajte sa vy

 10. To je už úplne choré v tomto štáte to sa nikto nezastane obyvateľov Slovenska? Mám sto chutí odísť niekam preč ale pomaly už niet kam veď tie lenivé islamské prasatá sú už skoro všade. Pravý Slovák nikdy na svoje územie nepustí túto lenivú háveď ktorá pomaly ovláda Európu zavrieť hranice vypadnúť čím skôr z únie lebo s takouto politikou skončíme ako sluhovia. Preboha treba sa obzrieť späť do histórie keď sa proti týmto ľuďom bojovalo aby neovládli naše územie vedeli naši predkovia prečo to robia a teraz ich budeme ešte vítať?!!!!!!! Nie sú to utečenci ale vojaci na ovládnutie Európy

  1. Ano, tak je… ako píšete – vypadnúť čím skôr z únie a zavrieť hranice… Už sme si zažili v minulosti hrôzy islamu od Osmanských Turkov a naši predkovia položili mnoho životov, aby nás oslobodili od ich útlaku.
   Magda zrejme chodila poza školu, keď toto na hodinách dejepisu preberali…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *