Politika

Väčšiu šialenosť ste nevideli! Liberálny protest proti ĽSNS: „Kotleba je buz**ant!“

Ohlušujúci krik, primitívne správanie a nadávky. Aj takto sa dá zhodnotiť protest „slušných ľudí“ proti stretnutiu kotlebovcov s občanmi Levoče. Pohľad na to, ako vyzerá takýto protest ponúka združenie Kulturblog vo svojom novom videu.

„U predstaviteľov niektorých politických strán dokážeme už dlhší čas badať zúfalstvo z neprajných preferencií. Namiesto toho, aby férovo viedli politickú kampaň, už niekoľkokrát narušili doposiaľ pokojné predvolebné mítingy (riadne ohlásené a povolené) svojho politického konkurenta. Na internete a v médiách sa objavujú výrazne protichodné informácie o priebehu týchto konfrontácií. Vybrali sme sa do Levoče, aby sme si vytvorili vlastný názor z osobnej skúsenosti,“ píše Kulturblog k videu z Levoče.

12 Replies to “Väčšiu šialenosť ste nevideli! Liberálny protest proti ĽSNS: „Kotleba je buz**ant!“

 1. Toto by sa malo riešiť súdnou cestou lebo nieje normálne aby akožepolitici takto ohrozili zdravie a životy ľudí takouto tlupou nevzdelaných agresívnych osadníkov.Vďaka bohu ĽSNS to ako vždy vyriešili s chladnou hlavou a zabránili tak nešťastiu.Úbohosť Kisku a Trubana sa predviedla pred celým Slovenskom a verím že veľa ich voliči zmenia názor a nebudú voliť takéto liberálno fašistické bahno ktoré by priviedlo Slovensko do záhuby.

  1. Plne s Vami súhlasím, Jozef, niečo podobné som napísal aj ja do komentára, keď som to zdieľal 23.1.2020 : Takýchto ľudí, resp. občanov si objednávajú niektoré politické strany na predvolebné mítingy??? Veď tým zosmiešňujú len sami seba a strácajú preferencie vlastnou hlúposťou. Ja som v tom dave nevidel jediného človeka, ktorý by vyzeral na to, že chápe, z akého dôvodu je tam a ktorý aspoň trochu rozumie politike. Mnohí z nich zrejme nemajú ukončenú ani základnú školu.

 2. Je hrozné pripustiť v tomto období takúto zlobu.
  Ja len dúfan, že táto akcia bude mať súdnu dohru.
  Je to organizovaný akt!

 3. Je smutné že( ľudia )ktorí tam boli s tými transparentami ktorým ani nerozumeli a možno nevedeli ani prečítať. .. neboli Levočania ale pozvažany z celého okolia Spiša. Od bývalého prezidenta bolo úbohé takto zneužiť týchto (občanov )a ešte v našom krásnom kráľovskom meste- to dali reklamu našej histórii a prekrásnemu Spišskemu kraju. ..

 4. Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to
  give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading
  your articles. Can you suggest any other blogs/websites/forums that deal with the same
  subjects? Thank you!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *