Politika

Väčšiu šialenosť ste nevideli! Liberálny protest proti ĽSNS: „Kotleba je buz**ant!“

Ohlušujúci krik, primitívne správanie a nadávky. Aj takto sa dá zhodnotiť protest „slušných ľudí“ proti stretnutiu kotlebovcov s občanmi Levoče. Pohľad na to, ako vyzerá takýto protest ponúka združenie Kulturblog vo svojom novom videu.

„U predstaviteľov niektorých politických strán dokážeme už dlhší čas badať zúfalstvo z neprajných preferencií. Namiesto toho, aby férovo viedli politickú kampaň, už niekoľkokrát narušili doposiaľ pokojné predvolebné mítingy (riadne ohlásené a povolené) svojho politického konkurenta. Na internete a v médiách sa objavujú výrazne protichodné informácie o priebehu týchto konfrontácií. Vybrali sme sa do Levoče, aby sme si vytvorili vlastný názor z osobnej skúsenosti,“ píše Kulturblog k videu z Levoče.

158 Replies to “Väčšiu šialenosť ste nevideli! Liberálny protest proti ĽSNS: „Kotleba je buz**ant!“

 1. Toto by sa malo riešiť súdnou cestou lebo nieje normálne aby akožepolitici takto ohrozili zdravie a životy ľudí takouto tlupou nevzdelaných agresívnych osadníkov.Vďaka bohu ĽSNS to ako vždy vyriešili s chladnou hlavou a zabránili tak nešťastiu.Úbohosť Kisku a Trubana sa predviedla pred celým Slovenskom a verím že veľa ich voliči zmenia názor a nebudú voliť takéto liberálno fašistické bahno ktoré by priviedlo Slovensko do záhuby.

  1. Plne s Vami súhlasím, Jozef, niečo podobné som napísal aj ja do komentára, keď som to zdieľal 23.1.2020 : Takýchto ľudí, resp. občanov si objednávajú niektoré politické strany na predvolebné mítingy??? Veď tým zosmiešňujú len sami seba a strácajú preferencie vlastnou hlúposťou. Ja som v tom dave nevidel jediného človeka, ktorý by vyzeral na to, že chápe, z akého dôvodu je tam a ktorý aspoň trochu rozumie politike. Mnohí z nich zrejme nemajú ukončenú ani základnú školu.

 2. Je hrozné pripustiť v tomto období takúto zlobu.
  Ja len dúfan, že táto akcia bude mať súdnu dohru.
  Je to organizovaný akt!

 3. Je smutné že( ľudia )ktorí tam boli s tými transparentami ktorým ani nerozumeli a možno nevedeli ani prečítať. .. neboli Levočania ale pozvažany z celého okolia Spiša. Od bývalého prezidenta bolo úbohé takto zneužiť týchto (občanov )a ešte v našom krásnom kráľovskom meste- to dali reklamu našej histórii a prekrásnemu Spišskemu kraju. ..

 4. Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to
  give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading
  your articles. Can you suggest any other blogs/websites/forums that deal with the same
  subjects? Thank you!

 5. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *