Slovensko

Väčšina Američanov už nepodporuje hnutie Black Lives Matter, ukazuje prieskum

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Potom, čo zažilo hnutie Black Lives Matter prudký nárast podpory po smrti George Floyda v Minneapolise, nové prieskumy odhaľujú, že po dvoch mesiacoch je väčšina Američanov teraz hnutím otrávená a stavia sa proti BLM.

Prieskum uskutočnený spoločnosťou Civiqs ukazuje, že začiatkom júna podporovalo BLM 44% Američanov a 34% bolo proti.

Tieto čísla však teraz obrátili, 41% respondentov BLM podporuje a 44% je proti.

Rýchly pokles podpory Black Lives Matter nastal potom, čo boli vodcovia hnutia odhalení ako radikálni marxisti s väzbami na organizácie ktoré financuje George Soros.

Dva mesiace nepokojov, rabovaní a násilia po celej krajine pravdepodobne tiež zohrali úlohu pri znižovaní popularity hnutia v mainstreamovej Amerike.

„Je to skôr návrat k normálu, ako čokoľvek iné,“ napísal jeden užívateľ na Twitteri v reakcii na prieskum, ktorý ukazuje, že tichá väčšina Američanov už nepodporuje hnutia Black Lives Matter.

Napriek tichej väčšine, ktorá sa stavia proti hnutiu Black Lives Matter, mnohonárodnostné korporácie naďalej hnutie vo veľkom podporujú, hoci spoločnosť Red Bull tento trend zvrátila tým, že vyhodila dvoch svojich riaditeľov za to, že sa pokúsili na spoločnosť tlačiť, aby zaujala postoj na podporu BLM.

Zakladatelia BLM otvorene vyhlasujú, že hnutie má za cieľ zvrhnúť kapitalizmus, „patriarchát“ a všeobecne ideály západného osvietenia.

Zatiaľ čo mnoho ľavičiarov hnutie podporuje, zdá sa, že tichá väčšina bežných Američanov nie a nikdy nebude.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *