V Stredozemnom mori už obrovské lode mimovládok naberajú migrantov. Tešia sa na novú taliansku vládu - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

V Stredozemnom mori už obrovské lode mimovládok naberajú migrantov. Tešia sa na novú taliansku vládu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Celkovo už desať lodí mimovládnych organizácií teraz vykonáva operácie v Stredozemnom mori, pretože ľavicová globalistická Demokratická strana (PD) sa chystá znovu otvoriť talianské prístavy pre afrických migrantov.

Nicola Zingaretti, šéfka talianskej mainstreamovej ľavicovej strany (PD), už hovorila o zrušení bezpečnostných opatrení, ktoré vybudoval bývalý minister vnútra Matteo Salvini, keď sa snažil brániť príchodu migrantov do Európy. Zingaretti tak otvorí prístavy lodiam, ktoré vozia migrantov z Afriky na taliansku pevninu.

Hrozí tak ďalší príval desaťtisícov migrantov, z ktorých väčšina síce nárok na azyl nemá, ale z Európy ich už nikdy nikto nedostane.

Obchodníci s ľuďmi z mimovládnych organizácií, ktorí sa pripravujú na novú Talianskou politiku, značne zvýšili svoje operácie u líbyjského pobrežia. Il Giornale uvádza, že v zóne v súčasnosti pôsobí celkom desať prepravných plavidiel mimovládnych organizácií. Iba jedna z lodí je talianska.

Už v pondelok bolo lodi „Mare Jonio“, prevádzkovaná talianskou mimovládnou organizáciou Mediterranea Saving Humans, povolené ukotviť v prístave v Taliansku, aby vyložila 31 migrantov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *