V špeciálnej komisii na vyšetrenie smrti Lučanského bude aj novinár z Aktuality.sk a aj Marian Kotleba

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková informovala na tlačovej konferencii o udalostiach spojených so smrťou generála Milana Lučanského.

Kolíková informovala o prvom zasadnutí vyšetrovacej komisie, ktorá bude vyšetrovať smrť bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Momentálne na základe informácii, ktorými teraz disponujú, predpokladá ministerka, že sa jednalo o samovraždu.

Členovia komisie podpísali mlčanlivosť a zároveň schválili štatút komisie. V komisii budú zástupcovia z parlamentu Juraj Krúpa, Milan Laurenčík, Petra Hajšelová, Marián Saloň , Marian Kotleba a Denisa Saková.

V komisii budú aj zástupcovia médií a to jeden z portálu Aktuality.sk a druhý za denník Pravda. Okrem toho pozvala ministerka aj niekoľko zahraničných expertov.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353