V roku 2009 tvrdila, že raz príde pandémia a očkovanie, ktoré spôsobí genocídu. Konšpirácii však ľudia veria

Internetom sa šíri zostrihané video zo seriálu „Konspirační teorie s Jesse Venturou (S01E05 – Tajné společnosti).“ kde lekárka hovorí svoju konšpiráciu o vakcínach a pandémii. Táto epizóda bola vysielaná na programe Prima Cool v roku 2009.

Video zdieľa stránka „Strážca poznania“ a už za pár hodín má skoro 30-tisíc pozretí. Žena v ňom konšpiruje, že nás čaká umelo vytvorená pandémia a následná akože dobrovoľná vakcinácia obyvateľstva, ktorá má zapríčiniť neplodnosť. Prečo? Pretože Svetová zdravotnícka organizácia sa rozhodla, že nás je na planéte priveľa.

Podľa doktorky Rima Laibow nás čaká genocída a všetko je dopredu naplánované ako pandémia. Ovládať nás majú ľudia, ktorí sú ďaleko nad vládami.

Aj keď priamo v názve seriálu je slovo „Konšpiračné“ v diskusii pod videom snáď každý tvrdí, že tejto teórii naplno verí. Dôveru v nich vzbudzuje to, že tieto slová počuli v televízii už v roku 2009 a dnes sa to všetko „napĺňa“.

„Videla som tento dokument v televízii pred pár rokmi. A už je to tu. Myslela som si, že k tomu nedôjde veď sme ľudia. Ale asi nie.“ píše Silvia.

„Videla som už dávnejšie vtedy sme ešte ani netušili o čo pôjde a čistá pravda“ píše Martina, ktorá dokonca tvrdí, že je to čistá pravda.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353