Zo sveta

V roku 2009 tvrdila, že raz príde pandémia a očkovanie, ktoré spôsobí genocídu. Konšpirácii však ľudia veria

Internetom sa šíri zostrihané video zo seriálu „Konspirační teorie s Jesse Venturou (S01E05 – Tajné společnosti).“ kde lekárka hovorí svoju konšpiráciu o vakcínach a pandémii. Táto epizóda bola vysielaná na programe Prima Cool v roku 2009.

Video zdieľa stránka „Strážca poznania“ a už za pár hodín má skoro 30-tisíc pozretí. Žena v ňom konšpiruje, že nás čaká umelo vytvorená pandémia a následná akože dobrovoľná vakcinácia obyvateľstva, ktorá má zapríčiniť neplodnosť. Prečo? Pretože Svetová zdravotnícka organizácia sa rozhodla, že nás je na planéte priveľa.

Podľa doktorky Rima Laibow nás čaká genocída a všetko je dopredu naplánované ako pandémia. Ovládať nás majú ľudia, ktorí sú ďaleko nad vládami.

Aj keď priamo v názve seriálu je slovo „Konšpiračné“ v diskusii pod videom snáď každý tvrdí, že tejto teórii naplno verí. Dôveru v nich vzbudzuje to, že tieto slová počuli v televízii už v roku 2009 a dnes sa to všetko „napĺňa“.

„Videla som tento dokument v televízii pred pár rokmi. A už je to tu. Myslela som si, že k tomu nedôjde veď sme ľudia. Ale asi nie.“ píše Silvia.

„Videla som už dávnejšie vtedy sme ešte ani netušili o čo pôjde a čistá pravda“ píše Martina, ktorá dokonca tvrdí, že je to čistá pravda.