V Ríme migrant útočil na policajtov so slovami, že mu sudca aj tak nič neurobí

Migrant zatknutý po útoku na políciu v Ríme naďalej vyhrážal policajtom, keď bol vo väzbe, a chválil sa, že mu sudcovia nič neurobia.

Polícia zatkla migranta minulý pondelok večer po tom, čo boli strážnici privolaní do oblasti San Lorenzo, kde 36-ročný Afričan hádzal fľaše vo verejnom parku. Keď prišla poriadková služba, začal byť migrant agresívny a napadol jedného z policajtov.

Potom zakričal na dôstojníkov: „Zabijem ťa vlastnými rukami. Vezmem ťa von.“

Následne sa rozbehol k obchodu, ale polícia ho zablokovala, dostala ho pod kontrolu pomocou korenistého spreja a vzali ho do väzby, informuje portál Il Giornale.

Kým sedel v policajnom aute, Afričan bol stále agresívny a vyhrážal policajtom slovami: „Sudca mi zajtra nič neurobí a ja na teba budem čakať vonku.“

Podľa novín je migrant už dobre známy miestnej polícii a má dlhý zoznam obvinení z trestných činov. Dôstojník, ktorého napadol, bol kvôli svojim zraneniam ošetrený v miestnej nemocnici a dostal desaťdňovú dovolenku.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *