Zo sveta

V progresívnom Londýne ľudom nevadí, ak by malé deti brali lieky na zmenu pohlavia (Video)

Mladá pornárodná aktivistka Lívia z portálu Kulturblog.sk sa vybrala za hranice až do Londýna, kde sa pýtala na otázky v lokalite, kde sa nachádza najväčšia masa ľudí z komunity LGBTI.

Lívia sa pýtala na otázku, v akom veku je hranica, aby sa mohla začať hormonálna premena dieťaťa za pomoci liekov, ktoré ho pomaly začnú meniť na opačné pohlavie.

Väčšina Londýnčanov odpovedala vo veku približne 13-14 rokov a niektorým by nevadilo, ak by sa s takouto „liečbou“ začala už od narodenia dieťaťa.

V uliciach Londýna, kde sa nachádzajú kluby pre LGBTI komunitu sú dokonca hliadky, ktoré pomáhajú nadrogovaným ľuďom zájsť do klubu alebo domov na metro. Takto vyzerá liberálny progresívny svet.

3 Replies to “V progresívnom Londýne ľudom nevadí, ak by malé deti brali lieky na zmenu pohlavia (Video)

  1. To je uplne chore, zvratene a protiludske co chcu zaviest progresivci v celej europe…Napriklad mlade dievca sa rozhodne ze je chlapec tak jej rodicia su povinni zaviest hormonalnu liecbu a nielen to ale postupne aj operacie…Ak rodicia s tym nesuhlasia tak pride zase juvenilna justicia a dieta im odoberie lebo ze vraj ho tym tyraju…to nie je buducnost to sa uz v niektorych statoch aj deje.

  2. Bojíte sa že vymrieme.Ak by tu bol každý buzerant alebo lesba tak áno.Našťastie tu máme
    P O Z Ý V A T E Ľ O V Alláhových oplodňovákov.A dúfam že budú oplodnený medzi prvými
    aj keď taký Ander je bez výbavy na donosenie plodu.Za to som ochotný mu poslať grátis
    kartón Indulony.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *