Spoločnosť

V prípade mobilizácie povolajú každého muža. Hlavným veliteľom by bola Čaputová

V prípade vojnového konfliktu by mohla byť vyhlásená mobilizácia prezidentom na návrh vlády Slovenskej republiky.

Každý muž starší ako 19 rokov by bol povolaný ozbrojenými silami SR. Doma by si našli povolávací rozkaz z okresného súdu s inštrukciami, kde a ako sa majú dostaviť.

Povolaní muži by museli prejsť najprv výcvikom. Najväčším problémom takýchto mužov by bolo najmä plnenie rozkazov a manipulácia so zbraňou.

V súčastnosti je na Slovensku pripravených prijať povolávací rozkaz viac, ako jeden milión mužov. Hlavným veliteľom ozbrojených síl je prezident republiky a teda v našom prípade by šlo o novozvolenú prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá sa vyjadrila aj, že Rusko je pre ňu hrozbou.

Pozrite sa, čo by sa dialo na Slovensku po oznámení mobilizácie. Zábery z dobrovoľnej vojenskej prípravy: Ministerstvo obrany SR Facebook: Lukáš Koco Instagram: @lukaskocoE-mail: lukaskoco@gmail.com

Uverejnil používateľ Lukáš Koco Pondelok 1. apríla 2019

26 Replies to “V prípade mobilizácie povolajú každého muža. Hlavným veliteľom by bola Čaputová

 1. Nikdy.Jedine ak by sa to týkalo len nás a obrany nášho štátu.My nemáme žiadny záujem ani ambície vyvolávať vojnový konflikt s nikým a ak by nás táto nezodpovedná vláda na čele s tou pipkou zavliekla do vojnového stavu tak nech sa páči,nech sa bijú voliči ktorí im dali mandát ale ja by som sa im z vysoka vykadil.Ja som prisahal SR a nie nato ani amerike ani žiadnym podobným teroristom.1 milión čaputovcov a bojovníkov za zotrvanie v nato poďme,plná poľná a klušeme .Kpt Danko a Čaputová v predu

  1. Odkedy sa zrušila povinná vojenská služba vlasti pre mužov, už takmer 30 rokov neexistuje vojenský výcvik okrem terajších profesionálov, ktorých je hŕstka, Pre mužov nasadených v boji by to teda boli hotové jatky. Môžeme si byť istí, že v pripade vojenského konfliktu by v prvej línii boli nasadení naši muži za dirigencie američanov. Takže manželky, matky, dobre si zvážte či budete podporovať Čaputovú a jej proamerických poradcov. Ide aj o vaše rodiny. Ženy majú obrovskú silu, ak sa zmobilizujú.

  2. Smetiarka si mysli, ze Slovak odide za niekoho riskovat zivot? Mozno Gajdosovi plateni zoldnieri, no ale ani za nich by som ruku do ohna nedal snad keby im Gajdos este zvysil platy, ale ani vtedy !!! Ale musim uznat, ze ra nasa smetiarka je vtipna !!!

 2. Co tu mame branit ked nic nemame 😀 vsetko rozkradnute neoplati sa a urcite ziadna caputova mi v tom branit nebude slovensko uz je davno ….. v pi…. nech si zavolaju imigrantov urcite by som nebranil slovensko lebo nemame ani co branit ked nic nemame a te uboziacke platy … a za toto mam ja branit slovensko mozem akurat tak …. oje..t 🙂 uz vidim ako pridu ludia zo zahranicia ktory pracuju za 2500eur branit slovensko 😀 sa vam akurat tak jeb…. na.cele slovensko radsej by som branil hoci ktoru inu krajinu keby ze normalne zarobi clovek ale nie toto …

  1. Takto nejako to robilo naši v 1.svetovej vojne radšej presli na stranu Ruska ako bojovať za Rakúsko-Uhorsko 🙂 kto sa nepoučí z minulosti bude si ju musieť prežiť znovu 😉

 3. prisahal som ČSSR a rozdelenie republiky je a bude protiustavne. preto ak branit tak jedine svoju vlast a proti okupantom z USA a votrelcom z Nemeckej rise.

 4. no boha jeho tak toto si nenechám ujst a vraciam sa domov.)slota bude velit tankovým divíziám pri prochorovke.captain dabač danko sformuje partizánske brigády.fuhrer je už teraz caput.a budeme aj židov deportovat ako minule?len aby ked bude po všetkom neprišli zase vrchnú velitelku česi vešat ako tisa:)

 5. Bojovať za záujmy veľkokapitálu a zachraňovať americkú ekonomiku?Zabudnite na to,ani náhodou a neurobím to ani kvôli Zuzánke,ani kvôli nikomu.Jedine v prípade napadnutia našej vlasti!

 6. pre mňa táto PííČAputova nikdy prezidentkou Slovenska nebude…nech zoberie so sebou tých BUZERANTov , čo ju volili a napadne Rusko…

 7. Caputova..krysa co sa vynorila 3 tyzdne pred volbami..by ma zaujimalo..kolko dementov s dvoma.zavitmi ju volilo..jednoznacne podvod ako hovoril hazabin..s volebnymi preukazmi…a ..v ziadnom pripade by som nenastupil..to radsej.k putinovi..

 8. Prisahal som SR takže bojovať za Američanov alebo inú bandu by som mohol akorát zvysoka. Naša slávna pani Prezidentka ani nevie ako vypadá samopal 😀 A teraz s tými sankciami čo špekuluje proti Rusku to fakt nemá v hlave v poriadku.

 9. Prisahal som robotníckej triede a pracujúcemu ľudu…….Na celé NATO a špinavú militantnú politiku celosvetového teroristu USA ,zvysoka kašlem. Verím že v prípade vyvolaného konfliktu proti Rusku by v prvý večer všetci prešli na stranu Ruska ,tak ako to bolo aj v minulosti.

 10. Povolajte si Dánka a jeho armádu teda Caputovu, Kisku, Pelegriniho, Fica a celú farebnú vládu ktorá okrem rozkradania majetku neurobila absolútne nič!!!!!!

 11. reči,reči,reči.Toto sú reči puberťákov,ktorí sa majú dobre a si neuvedomujú čo by sa stalo ak by vznikol vojenský konflikt. To by nebola hra play station,aby si si vybral či pôjdeš,alebo nie a či prejdeš na stranu tých,alebo tých? Tešme sa,že si tu môže každý napísať čo sa mu zachce,v skutočnosti to bude iné,oveľa hroznejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *