V Prešove ohradia Vianočné trhy a pustia len očkovaných. Sviatky lásky a pokoja budú len pre nich - MAGAZÍN 1
Zo sveta

V Prešove ohradia Vianočné trhy a pustia len očkovaných. Sviatky lásky a pokoja budú len pre nich

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Podobne ako v rakúskych či nemeckých mestách, sa chystá aj slovenský Prešov urobiť Vianočné trhy len pre zaočkovaných. Najkrajšie sviatky roka si na verejnosti s dobrým vínko a pochutinami užijú len tí, ktorí poslúchajú nariadenia a sú zaočkovaní.

Vianočné trhy sa ohradia a vstup budú mať len očkovaní: „Prešovčanom aj návštevníkom mesta chceme sprostredkovať výnimočnú adventnú atmosféru a dopriať im možnosť stretnúť sa so svojimi priateľmi pri chutných vianočných nápojoch a špecialitách. Rovnako je však pre nás dôležité minimalizovať riziko šírenia ochorenia COVID-19 a chrániť zdravie ľudí,“ uviedla primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.

Na trhoch v Prešove tak bude zhruba 50 stánkov a budú sa tiahnuť od mestského úradu až po koniec Južného parku na Hlavnej ulici.

Stánky budú otvorené každý deň od 10.00 do 21.30 h až do 22. decembra.

One Reply to “V Prešove ohradia Vianočné trhy a pustia len očkovaných. Sviatky lásky a pokoja budú len pre nich”

  1. Marxistické myšlení a marxistické nápady se prostě nezapřou. Potvrzení o očkování, resp. covid pas je přesně na způsob stranické legitimace KSČ. Takže? Z vánočních trhů se stane jakýsi stranický sjezd. Mimochodem to je o těch, kteří se očkovat dávají a dají. Proč to u všech čertů dělají? Pro slibované výhody! Stejné důvody, proč lidé vstupovali do KSČ, Němci do NSDAP, atd. To, co píšu vychází ze zkušenosti. 9 z 10 odpovědí na důvod očkování je – chci cestovat, nechci být omezován(a). Snad jedna odpověď zněla upřímně, že prý ze strachu z nemoci. Tož tak, vážení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *