Zo sveta

V Prahe otvorili nový módny reťazec. Obrovské rady ľudí museli hasiči ovlažovať vodou (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Totálne nákupne šialenstvo dnes zažila Praha, kde otvorili módny reťazec Primark. Obrovské fronty v týchto horúčavách si od rána vystáli stovky ľudí v radoch.

Kvôli obrovským teplotám museli ľudí v radoch kropiť vodou hasiči. Ľudia stáli frontu pred predajňou už od piatej rána. Čakajúci ľudia mali na Václavskom námestí pred obchodom s odevmi vyhradený priestor. Prvé dorazili dve staršie ženy a muž, prišli nakúpiť predovšetkým detské oblečenie. Írsky reťazec poznajú zo zahraničia, vedia, že v ňom možno nakúpiť tovar za nízke ceny.

„Čakal som, že tu budú mladí. Pani bola jednička, ja som dvojka, „uviedol muž, ktorý prišiel z Liberca. Ďalšie dve ženy, ktoré prišli medzi prvými, boli obe z Prahy. Primark predtým navštevovali v Drážďanoch a vo Viedni, sú radi, že teraz už nebudú musieť takto ďaleko cestovať, povedali.