V Petržalke narušili pokojné zhromaždenie ĽSNS agresívni chuligáni (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

V Petržalke narušili pokojné zhromaždenie ĽSNS agresívni chuligáni (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Petržálke sa v utorok konalo zhromaždenie politickej strany ĽSNS, kde si mohli prísť ľudia vypočuť ich program a vízie. Toto stretnutie sa malo najprv konať v priestoroch domu kultúry Lúky, mestská časť Petržálka však kotlebovcom nedovolila si tieto priestory prenajať.

Kotlebovci teda vystupovali pod holým nebom, kde sa na nich aj tak prišlo pozrieť veľké množstvo ľudí. S nimi však prišli aj miestni chuligáni, ktorí protestovali s hlasnými pokrikmi proti Ľudovej strane Naše Slovensko.

Na začiatku prekrikovali štátnu hymnu a následne prejavy kandidátov ĽSNS.

Chuligáni posielali Mazureka do basy za hlasného “Mazurek do basy!”. Milan Mazurek bol odsúdený za jeho vyjadrenie názoru, kedy kritizoval, že štát dáva na Rómov 150 miliónov eur, stavia im byty, ktoré zdevastujú a bieli ľudia si musia brať hypotéky na celý život.

Milana Mazureka však tieto pokriky nerozhodili a s úsmevom na tvári im odkázal, že asi robil Truban párty a rozdal pár gramov bieleho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *