Politika

V Petržalke narušili pokojné zhromaždenie ĽSNS agresívni chuligáni (Video)

V Petržálke sa v utorok konalo zhromaždenie politickej strany ĽSNS, kde si mohli prísť ľudia vypočuť ich program a vízie. Toto stretnutie sa malo najprv konať v priestoroch domu kultúry Lúky, mestská časť Petržálka však kotlebovcom nedovolila si tieto priestory prenajať.

Kotlebovci teda vystupovali pod holým nebom, kde sa na nich aj tak prišlo pozrieť veľké množstvo ľudí. S nimi však prišli aj miestni chuligáni, ktorí protestovali s hlasnými pokrikmi proti Ľudovej strane Naše Slovensko.

Na začiatku prekrikovali štátnu hymnu a následne prejavy kandidátov ĽSNS.

Chuligáni posielali Mazureka do basy za hlasného „Mazurek do basy!“. Milan Mazurek bol odsúdený za jeho vyjadrenie názoru, kedy kritizoval, že štát dáva na Rómov 150 miliónov eur, stavia im byty, ktoré zdevastujú a bieli ľudia si musia brať hypotéky na celý život.

Milana Mazureka však tieto pokriky nerozhodili a s úsmevom na tvári im odkázal, že asi robil Truban párty a rozdal pár gramov bieleho.

8 Replies to “V Petržalke narušili pokojné zhromaždenie ĽSNS agresívni chuligáni (Video)

  1. Liberalni uboziaci,vymlete makovice liberalnymi bludmi,zaplateni skodcovia,nevedia co robia,ani netusia,ze su nastrojom skutocnych fasistov,ktori sa chcu dostat k moci a zaviest v nasej Vlasti totalitu horsiu ako za byvaleho rezimu. Potrebovali by poriadne skolenie od Slovakov,ktorym na buducnosti nasej Vlasti zalezi.

    1. Národní socialisti (skratka nacisti), každého kto inak myslí ako oni nazýva presne tak ako v tvojom príspevku a pod slovom školenie si môžem predstaviť čokolvek od manipulatívnej povinnej prednášky až po koncentračný tábor. Ak národní socialisti nemajú žiadnu moc tak je to len „že by potrebovali poriadne školenie“ ak majú abslutnu moc tak sú to vyhladzovacie tábory. To že sa ti nepáči vlastná „medicína“ t.j. otvorené protesty je pochopiteľné, ale následky myšlienok a hlavne skutkov národných socialistov (nacistov) sú známe už od začiatku II. sv. vojny. Tebe a tebe podobným nikdy nezáleží na národe, vlasti, štáte (to je len propaganda a falošná nálepka) , tebe záleží len na jednom akýmkoľvek spôsobom presadzovať vlastné videnie sveta a spravovania vecí verejných.

  2. Je to o ľuďoch a hlavne o politike. Toto vyhovuje vládnucim stranám. Takto najľahšie dosiahnuť to, aby sa ľudia navzájom nenávideli a nedržali spolu. Bola by som veľmi zvedavá ktorá politická strana toto zinscenovala a koľko títo akože chuligáni za toto divadlo dostali peniažkov.

  3. Národní socialisti (skratka nacisti), každého kto inak myslí ako oni nazýva presne tak ako v tvojom príspevku a pod slovom školenie si môžem predstaviť čokolvek od manipulatívnej povinnej prednášky až po koncentračný tábor. Ak národní socialisti nemajú žiadnu moc tak je to len „že by potrebovali poriadne školenie“ ak majú abslutnu moc tak sú to vyhladzovacie tábory. To že sa ti nepáči vlastná „medicína“ t.j. otvorené protesty je pochopiteľné, ale následky myšlienok a hlavne skutkov národných socialistov (nacistov) sú známe už od začiatku II. sv. vojny. Tebe a tebe podobným nikdy nezáleží na národe, vlasti, štáte (to je len propaganda a falošná nálepka) , tebe záleží len na jednom akýmkoľvek spôsobom presadzovať vlastné videnie sveta a spravovania vecí verejných.

  4. Po zhliadnutí videa musí byť každému jasné kde je sila, koho je nutné voliť. Všetci, čo tam mávajú hákovými krížmi, sú fašisti. Grimasy, posielanie pusiniek a ich reakcie jasne svedčia o ich mentálnej úrovni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *