Spoločnosť

V osade pod Tatrami sa zabávajú týraním psov! Odrezávajú im údy a smejú sa na tom (Video)

Smutné zábery natočila reportérka Kristína Kövešová, ktorá navštívila rómsku osadu pri obci Huncovce, ktorá leží pod Tatrami.

Miestni si tu našli zábavku, ktorá tlačí slzy do očí! Týranie psov tu berú ako hru a v potoku nájdete mŕtve telo zaškrteného psa. Ďalšie psy boli v hrôzostrašnom stave. Osadníci im režú hlboké rany do tela, odrezávajú pohlavné orgány alebo nohy. Na všetkom sa dokonca radostne zabávajú s úsmevom na tvári.

Video je na YouTube nahrané len pre osoby staršie ako 18 rokov!

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

18 Replies to “V osade pod Tatrami sa zabávajú týraním psov! Odrezávajú im údy a smejú sa na tom (Video)

 1. Deti sa narodia do určitého prostredia, to čo odmalička vidia, to potom opakujú. V rodine vidia istý spôsob správania sa, prístup k ľuďom, zvieratám, mnohí rodičia si neuvedomujú, že dieťa po nich opakuje, to čo vidí robiť otca, uja, matku, tetu, pokladá za normálne, veď dospelí, starší od neho sú predsa rozumní.
  Nie som vôbec prekvapená z toho čo cigáni robia, oni sa nezmenia, pretože sa zmeniť nechcú, nie sú ochotní, to, že trápia zvieratá je u nich asi bežne, nechápem, asi sa cítia vnútorne dobre pri takej činnosti, namiesto upratovania chajdy a vykonávania niečoho pozitívneho, sa takto učia brutalite, agresivite, naivná dávno nie som, nečakám od nich nič dobré, len chcem upozorniť na to, aby po tom čo ich prestane baviť tyrat zvieratá, keď sa unudia, aby nešli takto tyrat ľudí- starších, bezbrannych.
  Páni politici, ktorí človeka hovoriaceho pravdu, upozorňujúceho na niečo, hneď označia za rasistu, choďte medzi cigánov na návštevu, vysvetlite im, čo sa patrí a čo nie, lebo tolerancia nie je bez hraníc, pani Bihariova, Vás poslúchnu, veď keď kričali na mítingu meno politika a Vy ste im kazali kričať niečo iné „Kričte fasista“, tak posluchali Vaše povely. Keď Vás tak prijímajú, choďte im dohovoriť. Sprostý potrebuje prevýchovu.
  Máme ministerstvo životného prostredia, ochrancov zvierat, nech to začnú riešiť, je to des a hrôza.

  1. Tak pani a damy. Vazeni ludskopravni cinitelia, ombudsmani vazeny pan Polak, to je hodne poslat do Bruselu , je to vykvet , hadam sa to naucili od Slovakov, Madarov ci Rusinov? Alebo takto sa vychovavaju kandidati vied? Co maju skoly vybavene ako v Oxfiorde?????

 2. Politici sú na to, aby stanivili pravidlá a vynucovali ich. Prajem politikom, aby sa k nim ľudia správali tak zle, ako sa ľudia správajú ku zvieratám.
  Zvieratá sú živé tvory, vnímajú, cítia, majú svoju psychiku, duševné pochody, týranie znášajú veľmi zle, postihne ich to na celý život.
  Stanoviť podmienky na chov zvierat, ten kto ich nespĺňa, nesmie chovať zvieratá.
  Ľudia na dedine všeobecne, nielen cigáni, majú ku zvieratám zlý vzťah. Ak človek chová psa, tak je povinný vytvoriť mu podmienky také, aké si pes vyžaduje. Pes potrebuje pracovať, potrebuje každodennú činnosť, potrebuje vychádzky, potrebuje výchovu a nie výcvik. Výchovu v podobe každodennej činnosti spolu s majiteľom, pes potrebuje veľa zážitkov, aby veľa zažil a vedel v každej situácii, ako sa má správať. Vychovaný pes chodí s majiteľom bez vôdzky, ľudí si nevšíma, na autá dáva pozor, iného psa priateľsky pozdraví. Denne zažívam psíčkarov, ktorý vedú psa na vôdzke a všetko mu zakazujú, veľkému psovi bránia sa stretnúť s menším, lebo majú strach, nevedia, čo sa so psami stane, ak psa pustia, tak ho nevedia privolať, psi sú divý, napádajú iných… Takým ľuďom pes do ruky nepatrí.
  Kto nezvláda výchovu psa, toho jednoduchého tvora, ten zaručene nezvládne ani výchovu vlastného decka.
  U mňa pes celý život zavretý v koterci, alebo behajúci po dvore pri dome, je tiež psom týraným a rovnaký osud prajem aj ich majiteľom.

  1. Milostivá pani alebo slečna je mi to jedno sama si seres do huby Lebo najprv potrebuje výcvik potom mi to týranie tak sa rozhodni ty krava jebnutá za ďalšie šťastný keď si ho zoberiem majiteľ aj von na prechádzku plus ide na dvore má veľmi veľký výber Tak ja neviem o čom ty trpíte výcvik psa je to že aby mi nežral niečo zo zeme nejakú otravu plus psa je to aby nenapadol druhého psa tak si rozmyslite Čo dávate na ten to pojebaný článok

  2. Trepete hlúposti až za hlavu sa chytám 🤣🤣🤣🤣🤣🤣,vidím že o zvieratách a špeciálne o psoch viete veľké hovno😂😂😂😂 strašne si seriete do huby😂😂😂😂😂😂

 3. No a nech si ich berú na prevýchovu
  Polák, Bihariova, Matovič a všetci ,ktorí ich tak zastávajú a omielaju,že nesmú byť duskriminovani
  a hlavne mimovládky nech idú medzi nich žiť .Mal Mazurek pravdu keď posielal detičky vážených politikov
  medzi takéto deti do školy,nech idu
  príkladom.Mazurek vie o čom hovori
  pretože žije tam kde ich je dosť a aj
  ja viem o čom hovorím lebo ich mame na východe roztahanych po dedinách a mám ich aj v susedstve.
  Jednoducho nikdy sa nezmenia a zit
  vedľa nich je hotová katastrofa……

 4. Za toto môže stať podporuje ich v ich životnom štýle peniazmi a podobne a mnohé trestné činy v osadach sú ignorovane kompetentnými…… Úprimne ľudkovia zamyslite koľko z vás normálnych ľudí by dokázalo takto týrať zvieratá a vôbec takto žiť…. A banda mrzacikov v oblekoch ktorí sú veľmi liberálny a ľudský sa len zastávajú tychto zhovadilich ľudí a každého zdravo premyslajuceho človeka nazivaju rasistom a fasistom a neviem cim ale tak vam treba čo ste si volili aj mate užívajte v zdraví….

  1. Ked toto vidim, habim sa za nas štát! Za toto davaju soc.davky a podpory? Kde je policia? Preco v tych osadach konecne nespravi niekto poriadok? Naozaj smutne… Clovek aby sa bal vyjst na ulicu, ked toto vidi. A tie deti co tam robia? Ucia sa biologiu v sukromnej skole?

 5. Ked toto vidi., habim sa za nas štát! Za toto beru davky a podpory? Kde je policia? Preco v tych osadach konecne nespravi niekto poriadok? Naozaj smutne…

 6. Ked toto vidim, habim sa za nas štát! Za toto beru davky a podpory? Kde je policia? Preco v tych osadach konecne nespravi niekto poriadok? Naozaj smutne… Clovek aby sa bal vyjst na ulicu ked toto vidi. A tie deti co tam robia? Ucia sa biologiu v sukromnej skole?

 7. ja len nechápem, načo je ten nový zákon, že zviera už nieje vec… alebo to platí len pre nás pracujúcich bielych občanov ? v osadách majú nejaké výnimky? to si nevedia kompetentní poradiť? ako to robia v iných štátoch? či konajú trestný čin deti, zodpovedný je rodič!!! a dostanú pokuty a vysoké, aj opakované… nezaplatia? ok, no tak nedostanú dávky…

 8. Zajímalo by mě, co udělala proti tomu paní novinářka, která video natočila? Je hezké upozornit, ale já osobně bych neodešla a nechala je dělat stále to samé otřesné a kruté… Zavolat policii a v nejhorším případě bych se snažila je zachránit sama…

 9. Toto sa deje v každej osade! Takýchto a podobných príspevkov sú stovky! Ani raz som nevidela a nepočula, že by za to niekto niesol zodpovednosť. Načo máme zákon „Zviera nie je vec“? My Rómom nepomáhame začleniť sa ako sa to všade prezentuje. My ich podporujeme v tom, čo robia, a preto to tak robia aj naďalej. Pomoc začleniť sa by bola keby niesli zodpovednosť za svoje činy. Takisto keby sociálne dávky dostávali zaslúžene = napríklad čistením prírody a okolia od odpadkov. Nové príbytky nie dostať zadarmo, lebo si zdevastovali tie svoje, ale nech si ich sami postavia. Incesty = pokiaľ občanka nepodá trestné oznámenie za incest, zaniká jej právo na dávku po narodení postihnutého dieťaťa….. Atď. Toto by bola pomoc začleniť sa! My ich však len podporujeme v tom, čo robia. Tým, že dostanú všetko bez námahy zadarmo, tým, že nenesú zodpovednosť za svoje činy,……. Ak mi zajtra postavia zadarmo nový dom, tak stojí za to si svoj starý zdevastovať. Ak dostanem sociálnu dávku keď nemusím nič robiť, tak ani robiť nepôjdem. Ak sa chcem zbaviť psa, potýram ho a chladnokrvne ho zabijem, veď čo, nič sa mi nestane…

 10. Toto sa Mi veľmi zle počúva a pozerať sa na to ani nemôžem.Dokedy ešte budeme tieto surovosti znášať?Vy z vlády im leziete do zadku a z našich daní ich podporujete a oni od dobroty a nudy týrajú živé stvorenia,ale skúste niektorému rómovi len maličko ublížiť,celá osada Vás ide zabiť.Prečo nanariadite Zákon o zákaze chovania psov v osadách? Je dosť prostriedkov a organizácií na to aby tie zvieratá zobrali radšej im dali milostnú injekciu ,než by sa mali zaživa ,v bolestiach a o hlade takto trápiť.Rómsku mentalitu len ťažko zvládame,pretože už si na to takto zvykli za tie desiatky rokov.Za tzv.totality bolo dosť práce a museli pracovať aj rómovia,inak nedostali od štátu nič,a aj kvôli tým sociálnym dávkam sme v takom finančnom stave.Teraz sme veľmi humánny a bojíme sa čo na to povie EÚ.Treba nám ešte migrantov? Spravme si poriadok s tým čo tu máme.

 11. You could definitely see your enthusiasm in the article you write. The sector hopes for even more passionate writers like you who aren’t afraid to mention how they believe. Always follow your heart.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *