V Nitre už nemajú kam dávať mŕtvych a museli objednať chladiaci box

Koronavírus si na Slovensku každý deň vyžiada desiatky obetí a v meste Nitra začínajú mať problém. Obete vírusu už nemajú kam dávať.

Primátor mesta Marek Hattas informoval, že mesto muselo zabezpečiť externý chladiaci box pre zosnulých pretože kapacity na mestských cintorínoch sú vyčerpané.

„Situácia je zlá a ľudí, ktorí zomreli na ochorenie COVID-19, už nie je kde ukladať, museli sme objednať chladiaci príves,“ píše primátor mesta Nitra a dodáva „Fakultná nemocnica trpí akútnym nedostatkom personálu. Reálne hrozí, že chorí nedostanú adekvátnu pomoc a príde k nárastu zbytočných úmrtí“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353