V Nitre niekto nasprejoval hákové kríže a nápis covid na známe obchodné centrum - MAGAZÍN 1
Slovensko

V Nitre niekto nasprejoval hákové kríže a nápis covid na známe obchodné centrum

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tretia vlna a napätie medzi ľuďmi stúpa. Kým niektorí sa covidu boja, iní sa pýtajú, kde je tá skutočná pandémia a vidia to celé ako nástup totality. Schvaľujú sa zákony, ktoré obmedzujú ľuďom slobody a rozdeľujú sa na očkovaných a neočkovaných.

Kým niektorí svoj hnev ventilujú na sociálnych sieťach, muž z Nitry sa rozhodol, že na známom obchodnom centre nasprejuje hákové kríže s nápisom covid.

Ľudia totiž prirovnávajú túto dobu k fašizmu, kedy tiež boli ľudské práva potlačané.

4 Replies to “V Nitre niekto nasprejoval hákové kríže a nápis covid na známe obchodné centrum

  1. Za každým s kovidových opatrení sa skrýva ČISTÝ FAŠIZMUS! Fašizmus si nevyberá, je ideologicky všežravý. Nepohrdne sa uchytiť ani na báze lží o strašnom víruse. Vedia to architekti kovid projektu, vedia to otroci – vlády jednotlivých štátov, vedia to vplyvné osobnosti – propagandisti, vedia to hlásatelia televíznych kanálov, alternatívy aj mainstreamu vedia to bežní ľudia a začína to dochádzať aj oklamaným liberálnym mladým voličov liberálnych strán a dôchodcom, ktorí pozerajú len propagandu v TV.
    Ten symbol s tým názvom na budove presne vyjadruje v akom zriadení dnes žijeme – vo fsistickej diktatúre! Zatiaľ len v mäkkej. Zatiaľ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *