Zo sveta

V Nemecku označili Slovensko za mafiánsky štát

Novinár známeho nemeckého denníka Die Welt označil v komentári Slovensko ako mafiánsky štát. Reaguje tak na rozsudok Mariana Kočnera, ktorého súd neuznal vinným.

Novinár označil za mafiánsky štát aj Maltu, kde v roku 2017 zavraždili novinárku. Investigatívna novinárka Caruanaová Galiziaová zomrela v októbri 2017 pri výbuchu bomby v jej aute. 

Podla nemeckého novinára malo byť odsúdenie Kočnera začiatkom boja s inými, dovtedy nedotknuteľnými, politikmi či mocnými osobami. To sa však, ako vieme, nestalo. To je podľa komentáru Die Welt jasný znak, že Slovensko taktiež patrí do „klubu“ mafiánskych štátov.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!