V Nemecku 75% migrantov nikde nepracuje a sú na dávkach. Kde sú tí jadroví fyzici a doktori? - MAGAZÍN 1
Zo sveta

V Nemecku 75% migrantov nikde nepracuje a sú na dávkach. Kde sú tí jadroví fyzici a doktori?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecko sa začína prebúdzať do nepríjemnej reality, ktorú im vytvorila Angela Merkelová, keď vyhlásila, že Nemecko je otvorené pre všetkých migrantov.

Títo migranti mali byť spásou pre európsky pracovný trh. Vláda Nemecka hovorila o migrantoch, ktorí okamžite nabehnú na nemecký pracovný trh a všetci ich tak veľmi potrebujeme.

Teraz končí ona známa lož o “vysoko kvalifikovaných sýrskych lekároch a jadrových vedcoch. Na otázku poslanca opozičnej AFD R. Springera totiž priznala Nemecká pracovná agentúra (Bundesagentur für Arbeit), že 74,9% sýrskych utečencov je na sociálnych dávkach a nepracujú a to 4 roky po príchode do Nemecka! Z toho 44,2% je oficiálne nezamestnaných a 30,7% oficiálne navštevuje jazykové a rekvalifikačné kurzy. Z tých údajne 25% pracujúcich sa väčšina živí ako sociálni pracovníci pre ďalších migrantov a ako tlmočníci. V súkromnom sektore ich pracuje údajne len niekoľko stoviek z cca. 3,1 milióna utečencov a vykonávajú iba nekvalifikované práce.

Toto sú jasne čísla bez akejkoľvek xenofóbie či skrytého nacionalistického smerovania. Je to fakt, ktorý musí priznať akýkoľvek liberál. Milióny migrantov, ktorí do Európy prichádzajú alebo už sú tu, nebudú nikdy pracovať a ani to nemajú v pláne. Prišli sem len využívať sociálny systém a naše ekonomiky sa po ich príchode nezlepšia, ale naopak, bude to mať katastrofálne následky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *