V nemeckej škole vstupujú deti pod dúhovou vlajkou

Na internete sa objavila fotografia, kde deti nastupujú do školy pod farebnou dúhovou vlajkou, ktorá je symbolom LGBTI komunity a teda pre lezby, gayov, transsexuálov a intersexuálov.

Podla diskutujúcich má ísť o nemeckú školu v Meerbeck v Moersu, čo dokazujú aj vyhľadateľné fotografie na oficiálnej stránke obce.

Na fotografii majú byť deti pri zápise do školy, ktoré vstupujú do priestorov školy popod dúhovú vlajku. Držať ju majú zástupcovia katolickej a evanjelickej cirkvi.

Informácie sú čerpané len z neoficiálnych zdrojov a od diskutujúcich občanov, ktorí majú školu poznať. Kedy presne bola fotografia urobená nevieme.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *